Рахункові машинки для грошей: ціна визначається функціоналом

Лічильник банкнот, ціна якого зазвичай залежить від набору можливостей, є надзвичайно корисною технікою на будь-якому підприємстві. За допомогою лічильника банкнот можна безпомилково перераховувати готівку – швидкість обробки та продуктивність лічильника визначається класом та функціональністю обладнання. Лічильник банкнот допоможе швидко та зі 100% точністю перерахувати, а також розсортувати та перевірити на справжність купюри різних валют. Вам не варто хвилюватися, що може виникнути помилка або неточність, як це буває при ручному підрахунку. Люди схильні помилятися, а техніка не підведе!

Виберете ви недорогий лічильник банкнот або професійний бізнес-клас, залежить від того, які опції має мати обладнання, і який оборот готівки в компанії. Для малого та середнього підприємства підійдуть компактніші та бюджетні моделі, а для великого необхідні лічильники, здатні працювати добу без перерви та перераховувати великі обсяги. Далі розглянемо різновиди машинок детальніше.

счетчик банкнот цена

Машинка для рахунку грошей: ціна та рейтинг основних видів

Вам потрібна машина для рахунку? Ціна – не єдиний критерій, який варто враховувати під час вибору моделі. Ви повинні враховувати специфіку вашої компанії та обсяг купюр, який підприємство обробляє щодня. Від цього залежить вибір лічильника банкнот. Серед моделей лічильних машин варто виділити кілька основних видів: портативні, офісні та банківські апарати з розширеним спектром завдань.

Портативні лічильники банкнот

машинка для счета денег цена

Це бюджетний лічильник банкнот, що в основному використовується у разі, якщо немає необхідності або можливості підключатися до електромережі. Особливо зручним такий апарат виявиться у роботі кур'єрів та працівників виїзної торгівлі. Якщо у вас малий оборот, і в основному доводиться перевіряти готівку поза офісом, таке обладнання стане незамінним помічником. Серед моделей користуються популярністю Cassida H50 та Pro 15. Ціна на такі пристрої – 2-2,5 тис. грн.

Офісні машинки для рахунку грошей

машина для счета денег цена

Такі машинки, крім перерахунку, можуть підсумовувати купюри за номіналами та здійснювати перевірку на справжність під час перерахунку в ультрафіолеті, за магнітними мітками, розміром, оптичною щільністю купюри. Апарати працюють від мережі і використовуються в офісах, касах підприємств малого та середнього бізнесу. Серед популярних машинок для рахунку грошей – Cassida Kolibri UV, Pro 40 Neo, Cassida Tiger UV, DoCash 3040 SD/UV, Cassida 6650 UV/MG. Ціна від 2,5 до 15 тисяч гривень.

Банківські лічильники купюр

счетные машинки для денег цена

Професійні машинки, досить габаритні. Використовуються у великих фірмах, банках та інших підприємствах, де щодня необхідно перераховувати великі обсяги готівки. Обладнання цього класу може не тільки перераховувати, а й сортувати купюри, якщо говорити про лічильники-сортувальники, і може проводити перевірку на справжність різного типу. Варто враховувати, що такі пристрої відрізняються досить високою вартістю– ціна від 11 до 50-60 тис гривень, і вимагають регулярного обслуговування, наприклад, з чищення та настроювання датчиків. Популярні моделі дешевшого сегменту– Cassida Advantec 75 SD/UV, Magner 75D, Cassida 75 Value, серед дорогого обладнання – Cassida Zeus, Magner 100 Digital, Cassida Xpecto, SBM SB-1050.

Найкращі рахункові машинки для грошей: ціна та якість в ідеальному поєднанні на SuperMoneyCounters

Який би лічильник купюр вам не знадобився, ви завжди знайдете потрібну модель на сторінках магазину SuperMoneyCounters. Наші кваліфіковані консультанти допоможуть визначитися з вибором швидко та легко. При здійсненні покупки на вас чекає низка приємних переваг - ми допоможемо налаштувати обладнання, навчимо персонал роботі з ним, а при необхідності надаємо гарантійні та післягарантійні послуги, зробимо ремонт. Поспішайте придбати ідеальний лічильник банкнот для вашої фірми на SMC!