Рахункові машинки для грошей Cassida: вибираємо ідеальний варіант для малого та середнього бізнесу

Рахункова машинка для грошей - незамінний помічник на будь-якому підприємстві, яке має справу з перерахунком і навіть автентичністю готівки. Обладнання спрощує та прискорює роботу з банкнотами, дозволяючи уникнути помилок, що мають місце через людський фактор. Щоб лічильник був найефективнішим для вирішення ваших завдань, необхідно враховувати його функції та можливості.

Як вибрати лічильну машинку для грошей для малого та середнього бізнесу? Необхідно враховувати пропускну здатність та продуктивність тієї чи іншої моделі. Наприклад, портативні лічильники підійдуть для малих обсягів готівки, апарати офісного класу можуть безперервно працювати від 4 до 6 годин, мають невисоку пропускну здатність, а обладнання банківського класу може працювати без перерв до доби, і призначене для великих організацій.

счетная машинка для денег

Щоб вибрати найкращий апарат для перерахунку банкнот, важливо враховувати такі критерії:

  • продуктивність;
  • пропускну здатність;
  • швидкість перерахунку;
  • наявність супутніх функцій (перевірка, сортування, фасування);
  • співвідношення ціни та якості.

Найкращі рахункові машинки для грошей 2020

Пропонуємо вашій увазі рейтинг лічильних машинок для грошей американського бренду Кассіда, які вважаються одними з найкращих на ринку, і задовольнять вимоги малих та середніх підприємств.

Cassida Kolibri UV

счетная машинка для денег cassida kolibri uv

Портативний, використовується для обробки невеликих обсягів готівки (наприклад, на автозаправках, магазинах, закладах громадського харчування). Крім підрахунку, апарат здійснює фасування, контроль цілісності та перевірку в ультрафіолеті.

Cassida 5550

счетная машинка для денег cassida 5550

Компактний, ергономічний, і при цьому бюджетний пристрій з функціями фасування та перевірки купюр на оригінальність. Цей модельний ряд передбачає і варіант Cassida 5550 UV/MG, який дозволяє проводити ультрафіолетову та магнітну детекції. Обидва пристрої стануть у нагоді організаціям з невеликим обігом готівки – заправкам, закладам громадського харчування, готелям.

Кассида 6650

счетная машинка для денег cassida 6650

Відразу дві моделі – з ультрафіолетовою детекцією та уф+магнітною детекцією.(6650 UV/MG), кожна з яких дозволить з точністю перерахувати купюри та перевірити справжність. Незамінний високоефективний апарат у касах АЗС, точках роздрібної торгівлі, квиткових касах.

Cassida Advantec 75

счетная машинка для денег cassida advantec 75

Апарат для середніх та великих компаній. У серії представлено кілька моделей: SD/UV, SD/UV/MG та SD/UV/MG/IR. Залежно від моделі, лічильник здійснює УФ детекцію (UV), магнітну перевірку (MG), а також перевірку за ІЧ мітками (IR). Весь модельний ряд здійснює перевірку банкнот за розміром. Дана серія машинок використовується у банках, супермаркетах, великих фінансових установах.

Кассида Advantec 75 Value

счетная машинка для денег cassida advantec 75 value

Здійснює 5-рівневу детекцію купюр, визначає номінал і перераховує до 1500 купюр за хвилину. Професійний апарат для великих підприємств, наприклад, кредитних та ритейлінгових компаній.

Cassida Xpecto

счетная машинка для денег cassida xpecto

Професійний лічильник, що розпізнає валюту, що проводить кілька видів детекції (УФ, ІЧ, за розміром, оптичною щільністю та магнітними мітками). Використовується в квиткових касах, у сфері послуг, на торгових підприємствах та кредитних організаціях.

Рахункова машинка для грошей: купити найкраще обладнання на SuperMoneyCounters

Найкращі пристрої для підрахунку грошей представлені на сайті SMC. Крім широкого модельного ряду, на вас чекає висококласне обслуговування та ряд переваг після покупки – допомога в налаштуванні обладнання, навчання персоналу при необхідності, гарантійне обслуговування та післягарантійні послуги.