Чіткий взаємозв'язок діапазону можливостей та цін

Сфера торгівлі та послуг – від аптеки біля будинку до великої транспортної компанії, а також величезний банківський сектор щодня у тих чи інших обсягах проводять грошові операції. Чим більші обсяги, тим більша потреба в техніці, яка прискорить перерахунок, зробивши це максимально точно. Що стосується грошей, лічильник купюр – це такий самий інструмент роботи, як скальпель у лікаря, ручка у викладача або розвідний ключ у сантехніка. Це не розкіш, а спосіб добре та швидко зробити свою роботу.

Головний критерій, що впливає на цінові відмінності в асортименті лічильників купюр, це функціональні можливості кожного апарату. Що можна робити за допомогою конкретного пристрою, як швидко він може працювати, з якими обсягами справляється, додаткові функції, крім перерахунку, портативність або адаптація до стаціонарної роботи, матеріали, з яких виготовляють техніку – все це комплексно впливає на ціноутворення. А оскільки Super-Money-Counters бореться за різноманітність – задоволення потреб, спрямованостей та локацій роботи – то в нашому каталозі ви побачите великий діапазон цін.

Основні типи та найкращі зразки

Серед брендів, чию техніку можна придбати у нашому магазині: Pro, Dors, Magner, Cassida, DoCash, SBM. А серед завдань, закладених у пристрій:

  • розподіл по пачках та перерахунок змішаної пачки;
  • відсіювання старих, пошкоджених купюр;
  • розпізнавання та сортування за орієнтацією;
  • підсумовування;
  • розпізнавання, сортування та підрахунок за номіналами.

Від набору функцій, габаритів апарату, швидкості перерахунку, ємності завантажувального та накопичувального відділень залежить те, де його найдоречніше буде використовувати. Портативні лічильники, банківського та бізнес-класу – ціни відрізняються не лише між групами, а й усередині них.

Наприклад візьмемо лічильники Cassida – це американська надійна техніка, яка перевірена роками роботи у торговельній та банківській сферах. Швидкість перерахунку у різних моделей становить від 600 до 1600 банкнот за хвилину, діапазон завантажувального відділення – від 100 до 500, а накопичувача – від 100 до 300 купюр. Апарати сортують за номіналом та підсумовують, працюючи зі змішаними пачками, відсівають непридатні банкноти.

Більшість лічильників і сортувальників мають дисплей – його розмір коливається від мініатюрних розмірів у портативного Cassida H50, до великого із зонуванням, як у Cassida Zeus. Очевидно, ці апарати на різних полюсах за вартістю. Підвищує вартість конкретної моделі додаткове функціональне навантаження – перевірка банкнот на справжність. Можлива ультрафіолетова, інфрачервона, магнітна детекції, за оптичною щільністю та розміром банкноти.

Відрізняються за ціною та функціональним набором моделі: Cassida Kolibri UV з «розумним стартом» – відстрочкою початку роботи для зручного розміщення банкнот, Cassida Advantec 75 Value з п'ятирівневою детекцією справжності, Cassida 6650 UV з можливістю виставити вручну розмір пачки та старт або залишити автоматично Cassida Xpecto, в якому до євро, доларів, гривнів, польських злотих можна додати на згадку ще десять видів валют.

Підтримка магазину – основа вдалих покупок

Наш каталог містить докладну інформацію про кожну модель - тільки так вдасться чітко пов'язати можливості лічильника та його вартість. А також купити лічильник від Cassida, як і багато інших, можна в інтернет-магазині Super-Money-Counters з допомогою нашого консультанта. Розкажіть про майбутній напрям роботи, найнеобхідніші функції та цінові переваги, а він дасть вибір між декількома найбільш підходящими під запит варіантами. Також фахівець допоможе розібратися в тому, як влаштований апарат, щоб ви могли якнайшвидше почати з ним роботу.

Магазин забезпечує доставку по всій Україні. На кожну модель діє встановлена ​​виробником гарантія плюс 6 місяців гарантії магазину. У разі несправностей Super-Money-Counters забезпечить гарантійне обслуговування.