Сервіс обслуговування клієнтів у касах банківських установ та торгових підприємств залежить від двох основних складових: професіоналізму працівників та безперебійної роботи обладнання для рахунку та перевірки готівки. І якщо дотримання першої умови – прерогатива відділу кадрів підприємства, то виконання другої слід довірити професіоналам. Обслуговування лічильників банкнот має здійснюватись фахівцями високого класу у чітко встановлені терміни. Тільки своєчасна профілактика та заміна видаткових комплектуючих збільшать термін експлуатації банківського обладнання та спростять рутинні процеси прийому та видачі готівки.

ремонт счетчиков банкнот

Профілактика та ремонт лічильників банкнот

З усіх видів пристроїв для роботи з готівкою, лічильні машинки найчастіше виходять із ладу. Зумовлено це тим, що при перерахунку з купюр у пристрій потрапляє велика кількість пилу та бруду, що накопичується у внутрішніх механізмах приладу та приводи до поломки. Саме тому чищення лічильника банкнот здійснюється в рази частіше, ніж профілактика інших видів банківської техніки. Найуразливішою в лічильних машинках вважається механічна частина, тому більшість поломок припадає саме на її частку.

Для відновлення функцій пристрою в таких випадках достатньо заміни:

  1. валів;
  2. штифтів;
  3. фідролерів або інших елементів.

Найчастіші поломки даного пристрою трапляються саме через нерегулярність технічного обслуговування та чищення основних елементів. Знос деталей в такому разі відбувається у рази швидше, а неправильне функціонування одного вузла тягне у себе несправність інших агрегатів. Тому, щоб не знадобився ремонт лічильних машинок, слід чітко дотримуватися рекомендацій виробника. Здійснювати профілактичне чищення при повному навантаженні (більше 1000 купюр на добу) – 1 раз на два тижні, за середнього (500 – 1000 грошових одиниць) – 1 раз на місяць.

ремонт счетных машинок

Ремонт лічильників банкнот: Київ та інші міста обслуговуються у нас

Вже понад 10 років компанія Super Money Counters займається реалізацією та обслуговуванням лічильних машинок для купюр у Києві та по всій Україні. Наші фахівці – це професіонали високого рівня, які мають величезний практичний досвід та якісну ремонтну базу.

Для нас навіть найскладніший ремонт лічильників купюр – справжня дрібниця. Фахівці швидко усунуть несправність, замінивши несправний елемент оригінальною якісною запчастиною, та проведуть чищення основних агрегатів. Підписавши договір співпраці з нашою компанією, кожен клієнт може бути впевненим, що його обладнання під надійним контролем спеціалістів.