Ручний детектор валют – мобільний та компактний тип детекторів

Навіть якщо у вас власний бізнес із невеликим оборотом готівки, ви не застраховані від шансу отримати підроблену банкноту. За статистикою кількість фальшивок зростає, а фальшивомонетників залучають великі грошові номінали. Тому детектор банкнот давно став ключовим елементом касового вузла.

Тип детектора залежить від виконуваних функцій та додаткових можливостей – види та спосіб детекції, фасування, калькуляція, різні види перерахунку. Наприклад, автоматичний детектор самостійно виносить рішення про справжність, не вимагає від касира спеціальних знань. Переглядові детектори – допомагають касиру розпізнати наявність захисних міток та прийняти рішення про достовірність банкноти. Автоматичні діляться на: стаціонарні та портативні.

У цій статті розглянемо ручний детектор валют: сфера застосування, переваги, найкращі бренди у даному сегменті.

ручной детектор валют

Який детектор валют ручний вибрати: поради SMC

 

Ручний ультрафіолетовий детектор валют – вдале придбання для виїзної торгівлі, служби доставки, експедиторів, таксистів. Він чудово справляється з детекцією гривень, євро та рублів, що здійснюють інфрачервону перевірку, детекцію в ультрафіолетовому-діапазоні, за магнітними мітками та ін.

Серед головних переваг портативного детектора:

 

  • мала вага та габаритні розміри, завдяки чому прилад зручно транспортувати;
  • у більшості моделей передбачено можливість підзарядки в автомобілі;
  • наявність акб акумуляторної батареї;
  • простий, зрозумілий в експлуатації, підходить для стаціонарного використання.

На ринку спеціалізованої лічильно-обчислювальної техніки великий сегмент на світовому рівні займають торгові марки Cassida та DoCash. Згідно з рейтингом Amazon у США ці компанії входять до трійки лідерів за обсягом продажів апаратів для обробки готівки. Пристрої для обробки готівки Cassida використовують великі мережеві компанії, серед яких McDonald's, Burger King, Shell та інші. Німецька торгова марка DoCash відрізняється високою якістю та довговічністю. Бренд має широку лінійку техніки для різних обсягів готівки.

детектор валют ручной

Пропонуємо стислий огляд ручних детекторів валют залежно від типів детекції.

  1. Переглядовий детектор DoCash DVM Mini IR. Завдяки настінному кріпленню, підійде не тільки для виїзних точок продажу, але і для невеликих кафе, ресторанів. Проводить контроль двома діапазонами ІЧ-хвиль, призначений для обробки 12 видів валют.
  2. Модель PRO 4P сканує валюту на наявність водяних знаків, проводить ультрафіолетову детекцію. Працює від 4-х батарей АА, має надкомпакті габарити 165 х 60 х 28 мм та невелику вагу 0,1 кг.
  3. Cassida Quattro V проводить інфрачервону, магнітну перевірку, а також за розміром та оптичною щільністю. Прилад приймає купюри будь-якою стороною, повідомляє про фальшивку звуковим сигналом.
  4. Детектор PRO 7 LED. Оснащений трьома ультрафіолетовими світлодіодами, які перевіряють наявність захисних волокон, а також люмінесценцію паперу. Перевіряє гривні, рублі, долари, євро по одній купюрі чи віялом.
  5. PRO 12 LED. Перевірка банкнот окремо або віялом здійснюється чотирма ультрафіолетовими діодами.

Вибирайте портативний детектор для ефективної роботи з готівкою

У каталозі інтернет-магазину SMC представлений широкий спектр банківського обладнання для вирішення різних бізнесових завдань. Співпрацюємо із зарубіжними та українськими виробниками, які використовують при розробці та створенні техніки передові технології та надійні комплектуючі. У блозі Super Money Counters ви дізнаєтеся не тільки як вибрати або порівняти детектори валют, але і, як самостійно розпізнати первинні ознаки фальшивок, що робити, якщо вам дали підроблену банкноту, чи можна обміняти зношені євро, гривні, долари на нові купюри і багато іншої корисної інформації.