З кожним роком з'являються нові засоби виробництва фальшивих банкнот, а якість їх підвищується. Як наслідок цього, регулярно удосконалюються моделі для перевірки купюр на справжність.

Різні типи детекторів по-різному відрізняють оригінальні банкноти від підробок, крім того, інші апарати можуть мати такі ж функції. Наприклад, лічильник банкнот здатний визначити справжність валюти. Який детектор валют купити - залежить від завдань, які ви покладете на техніку, і від обсягу роботи.

Як правильно обрати детектор валют

Є два типи моделей: автоматичні та переглядові, які діють у ручному режимі.

  1. Ультрафіолетовий детектор валют. Як працює ця система, зрозуміло з назви: в УФ-світлі переглядають спеціальні малюнки та волокна на банкноті.
  2. Універсальний – для перевірки грошових одиниць та інших цінних паперів. Їх використовують у супермаркетах, метро, офісах, авіакасах тощо. Перевірка також робиться вручну і не потребує особливих навичок.
  3. Інфрачервоний детектор валют. Як користуватися ним? Це одна з найнадійніших моделей, оскільки підробити інфрачервоний образ – завдання нетривіальне та дороге. Перевіряти потрібно лінії та малюнки, які не виявляються при звичайному освітленні.
  4. Автоматичний – з великою точністю виконує перевірку справжності купюр відразу з низки параметрів, порівнюючи результат із інформацією, що у пам'яті.
  5. Магнітний – розпізнає магнітні мітки, нанесені особливою фарбою певні ділянки банкноти.

Який детектор валют є кращим? Відповідь залежить від обсягу роботи та сфери використання пристрою. У супермаркетах зазвичай використовують «швидкі» ультрафіолетові моделі, у банках – автоматичні та інфрачервоні.

Виробники, яким довіряють

Як вибрати модель по бренду? Ми пропонуємо моделі від відомих виробників, серед яких PRO, DOORS, "Спектр", DoCash та інші, де представлений весь спектр детекторів, від ультрафіолетових до магнітних.

Звертаючись до компанії Super-money-counters.com.ua, щоб придбати банківське обладнання. Окрім кваліфікованої консультації ви отримаєте високоякісне обладнання за низькими цінами, доставку по всіх містах України та гарантію від виробника. Понад 10 років ми працюємо на ринку банківського обладнання та пропонуємо вам вибір моделей від найкращих виробників з гарантійним обслуговуванням, а також професійні консультації з будь-яких питань.