УФ лампа для перевірки грошей – особливості вибору комплектуючих для УФ-детекторів

Обладнання, яке використовується для детекції банкнот, згодом потребує заміни комплектуючих деталей. Витратний матеріал для детекторів – УФ-лампа для перевірки грошей. Вона дозволяє зменшити витрати енергії, що використовується приладом, провести детекцію захисних ознак купюри з більшою деталізацією, мінімізувати людський фактор під час аналізу купюр.

Від якості лампи для детектора банкнот залежить період експлуатації самого пристрою, зручність використання. Тип пристрою визначає, які види УФ ламп підійдуть для конкретного обладнання. При виборі UV-ламп варто враховувати, що вони бувають декількох модифікацій.

Основні параметри такі:

  • потужність – визначає яскравість ультрафіолетового світіння, що використовується для візуалізації захисних міток;
  • розмір, форма – залежить від типу потужності. В основному UV-лампи бувають двох типів - циліндричні, у вигляді літери П. Якщо комплектуюча деталь підібрана неправильно, встановити її буде технічно неможливо;
  • якість – визначається матеріалами, які використовуються під час виготовлення UV-ламп. Високоякісні йдуть із темним склом – УФ-фільтр, який пропускає лише УФ-світлення.

лампа для проверки денег

Види УФ-ламп: основні відмінності моделей

Розглянемо докладніше види УФ ламп.

  • 4 Вт. Використовується в бюджетних Pro 4, Dors 50, Спектр 5 та ін. Прилади комплектуються як однією, так і двома УФ-лампами. Довжина разом із контактами, розташованими на обох кінцях, – 14,5 см.
  • 6 ВТ. Довжина – 22,5 см. Встановлюється у детекторах, які найчастіше обирають різні підприємства, магазини, пункти обміну валют контролю автентичності грошей. Серед моделей – Pro 12 (і модифікації – 12PM, 12LPM), Dors 115, Dors 125, Спектр 5А4/М та інші
  • 7 ВТ. Має форму дуги із цоколем на одному кінці. Довжина разом із цоколем становить 13,5 мм. Оснащена вбудованим стартером, який продовжує термін служби. Використовується переважно у Pro 7.
  • 9 ВТ. Скляний цоколь з'єднує дві УФ-трубки. Підходить для невеликої кількості пристроїв. Серед моделей – спектр 5/і9.
    Довжина хвилі стандартна – 365 нм.

виды ультрафиолетовых ламп

Лампа для детектора банкнот – важлива комплектуюча апарата для перевірки грошей

УФ-лампа разом з модулем запуску, корпусом є однією з трьох основних частин будь-якого простого пристрою. Щоб продовжити термін служби ламп і самого детектора, не рекомендується часто вмикати/вимикати прилад після кожної перевірки. Найкраще залишити його увімкненим, тому що найбільше навантаження йде саме в момент включення апарату.

Не знаєте, яку УФ-лампу вибрати для приладу, зверніться за консультацією до фахівців компанії Super Money Counters. Консультанти SMC допоможуть підібрати оптимальну модель для вашого пристрою, налаштують функціонал обладнання. Телефонуйте за контактними телефонами 044 592-08-08, 099 232-08-08, 063 232-08-08. Уточнити цікаву інформацію зручно, скориставшись формою зворотного зв'язку.

Читайте корисні матеріали про особливості вибору, роботи лічильно-обчислювальної техніки, методи перевірки грошових знаків на справжність в інформаційному блоці на Super Money Counters. Звертайтесь, будемо раді допомогти!