1
0
Рекомендуємо
Є в наявності
Модель: vgr619_1530
Виробник: Vagar
Відгуки:
1
Знайшли дешевше?
Ціна
4 229 грн
Купити в 1 клік:
Характеристики:
(Дивитись усі)
Дискретність
2/5 г, 5/10 г
Довжина платформи
325 мм
Живлення
вбудована акумуляторна батарея 4V/4Aч
Мінімальна вага зважування
40/100 г, 100/200 г
Максимальна вага зважування
15/30 кг
Опис
- Сенсорна вологозахищена клавіатура
- RS232
- Тарування
- Функція розрахунку здачі
- Функція підсумовування вартості
- Клавіші для прямого виклику цін
- Лічильник калібровок
- LED дисплей
Характеристики
| Дискретність | 2/5 г, 5/10 г |
| Довжина платформи | 325 мм |
| Мінімальна вага зважування | 40/100 г, 100/200 г |
| Максимальна вага зважування | 15/30 кг |
| Назва | Ваги VP 15/30 LED RS-232 з сенсорною вологозахищеною клавіатурою. |
| Ступінь захисту | ІР20 |
| Температурний діапазон | від -10°С до +40°С |
| Тип | Торгові |
| Ширина платформи | 230 мм |
| Живлення | вбудована акумуляторна батарея 4V/4Aч |
Відгуки
Низкий поклон производителям торговых весов VP15/30 LED RS-232 от продавцов рыбного отдела продовольственного магазина Велмарт в Обухове. Качественная влагозащита сенсорной клавиатуры в разы облегчает работу и сохраняет нарвы.
Питання та відповіді
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- «Нововю поштою» по Україні — вiд 60 грн.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Готівкою при отриманні.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Гарантія 12 місяців
Надаємо детальну консультацію та надаємо допомогу у виборі
Проводимо налаштування та адаптацію обладнання
Проводимо навчання персоналу з використання обладнання від SMC
Торгові ваги VP 15/30 LED RS-232 з сенсорною вологозахищеною клавіатурою
Ціна
4 229 грн