0
0
Рекомендуємо
Є в наявності
Модель: vgr626
Виробник: Vagar
Відгуки:
0
Знайшли дешевше?
Ціна
5 109 грн
Купити в 1 клік:
Характеристики:
(Дивитись усі)
Дискретність
0,05 кг
Живлення
AC 110V/220V або вбудована акумуляторна батарея 6V/4Aч
Мінімальна вага зважування
1 кг
Максимальна вага зважування
150 кг
Назва
Товарні ваги VAGAR VB-P
Характеристики
| Дискретність | 0,05 кг |
| Мінімальна вага зважування | 1 кг |
| Максимальна вага зважування | 150 кг |
| Назва | Товарні ваги VAGAR VB-P |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Температурний діапазон | від 0°С до +40°С |
| Тип | Товарні |
| Живлення | AC 110V/220V або вбудована акумуляторна батарея 6V/4Aч |
Відгуки
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- «Нововю поштою» по Україні — вiд 60 грн.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Готівкою при отриманні.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Гарантія 12 місяців
Надаємо детальну консультацію та надаємо допомогу у виборі
Проводимо налаштування та адаптацію обладнання
Проводимо навчання персоналу з використання обладнання від SMC
Товарні ваги VAGAR VB-P
Ціна
5 109 грн