Графік роботи:

Будні: 08:30–20:00

Сб: 10:00–18:00

0
Моє замовлення

Техніка для торгівлі та банківських організацій для точної роботи каси

Якісна банківська техніка за вигідною ціною з гарантією від SMC

Робота оператора касового вузла з великим обсягом готівки передбачає крім обробки паперових грошей, перевірку, рахунок монет, упаковку купюр, їхню подальшу підготовку до інкасації. Такі пристрої оптимізують робочий процес касира, зменшують час обслуговування клієнтів, зводять до мінімуму помилки перерахунку та контролю справжності.

Тому, крім детекторів у нашому інтернет-магазині, ви знайдете лічильники монет, знищувачі документів, пакувальники банкнот, інше. Крім того, обладнання може бути вдосконалено додатковими аксесуарами. Це дозволить розширити функціональні можливості апаратів для перевірки грошей. Великий вибір луп, ламп та ін аксесуарів ви також знайдете в нашому каталозі.

Техніка для магазину, банків: функції, особливості, характеристики

У нас представлена провідна банківська техніка. До неї можна підібрати надійні складові, такі як:

  • лупи (покращують і доповнють роботу переглядового детектора);
  • ударостійкі УФ лампи високої потужності;
  • візуалізатори для портативних детекторів.

Професійна банківська техніка для торгівлі представлена спеціалізованими пристроями по дріб'язку. Сортувальники монет забезпечують швидкий перерахунок, визначення, сортування за номіналом великих обсягів дріб'язку. Моделі мають низький рівень шуму, місткий завантажувальний відділ. Набір техніки для банків, кредитних організацій може включати пакувальники банкнот і знищувачі документів (шредери).

Купити банківську техніку на вигідних умовах

На Super-Money-Counters.com.ua ви зможете придбати банківську техніку за конкурентною ціною. Ми націлені на взаємовигідну співпрацю з кожним покупцем, тому пропонуємо не лише справедливі ціни, а й першокласне сервісне обслуговування, починаючи з першого звернення до нас, закінчуючи установкою обладнання, навчанням персоналу.

У каталозі представлена ​​техніка для магазину, кредитних установ, обмінних пунктів, торгових підприємств із різними оборотами готівки. Надаємо гарантію на будь-яке придбання. Доставляємо покупку протягом 1-3 робочих днів по всій території України. Постійно оновлюємо асортименти новими, вдосконаленими моделями для точного, оперативного, безперебійного процесу обробки готівки. Звертайтесь, будемо раді допомогти!

Сортування:
Вгору