Графік роботи:

Будні: 08:30–20:00

Сб: 10:00–18:00

0
Моє замовлення

Витратні матеріали

Купити витратні матеріали для торгівлі від інтернет-магазину Super-money-counters

Витратні матеріали у сфері торгівлі також необхідні, як і спецтехніка по типу касових апаратів, POS-терміналів та сканерів штрих-кодів. Зрозуміло, що найдорожче обладнання, наприклад, для друку етикеток не зможе надати вам відмінну бірку або цінник без якісних розхідників. Виробники пропонують широкий асортимент різних матеріалів для друку на термопринтерах, трафаретних та термотрансферних пристроях, етикет-пістолети, касові, нейлонові, текстильні та сатинові стрічки.

Купити якісні витратні матеріали для сфери торгівлі будь-якого напрямку можна в інтернет-магазині Super-money-counters. У нас ви знайдете не тільки банківську техніку, а й різні бірки, стрічки, риббони. Доставка здійснюється по столиці та всій території України, а компетентні консультанти оперативно зв'яжуться з вами по телефону, електронній пошті або онлайн-чату на сайті, щоб запропонувати допомогу в оформленні замовлення, пошуку відповідних товарів.

Види та призначення витратних матеріалів для сфери торгівлі

Основними видами розхідників є:

  • Термоетикетка. Це звичайний рулон з етикетками, виготовлений з термопаперу і необхідний для друку на спеціальному ручному або стаціонарному принтері. У Super-money-counters такий розхідник представлений у широкому асортименті, починаючи від поліпропіленових стрічок різних розмірів та закінчуючи ювелірними бірками.
  • Ріббон. Термотрансферна фарбувальна стрічка або термострічка, використовується для друку на принтері, що працює за технологією з однойменною назвою. Вибір цього розхідника дуже важливий, якщо ви хочете досягти якісної та продуктивної роботи обладнання.
  • Ярликотримачі. Призначені для кріплення бірок або ярликів з логотипами, цінниками або основною інформацією на товари: одяг, взуття, іграшки, посуд та інше. Бувають ручними та використовуються у спеціальних пістолетах.
  • Сатинова, нейлонова та текстильна стрічка. Використовуються як для прикраси. У торгівлі ними також друкують бірки, етикетки, ярлики. Вони більш міцні та солідні, ніж паперові варіанти.
  • Касова стрічка. Зовсім інший вид витратного матеріалу, що використовується в касових апаратах та POS-терміналах для друку чеків. Ведення справ у сфері торгівлі зобов'язує підприємців видавати чеки покупцям, облік проданих товарів. Все це можливо завдяки касовим стрічкам.

Види паперу для принтерів етикеток, а також інші розхідники, які представлені в нашому каталозі, мають такі переваги:

  • невисока вартість;
  • можливість вибору кольору друку;
  • підвищена надійність, міцність;
  • поставляються відомими виробниками.

Всі матеріали, що реалізуються нами, сумісні зі старим обладнанням, але можуть використовуватись і на сучасних пристроях. Витратники, як і прилади, допомагають прискорити процес обслуговування клієнтів, чи автоматизують облік маркування товарів.

Де придбати якісні термоетикетки, ярликотримачі та інші розхідники

В інтернет-магазині Super-money-counters ви можете замовити етикет стрічки, риббони, ярликотримачі або інші витратні матеріали для торгівлі за привабливими цінами з доставкою в будь-яке місто України. Ми співпрацюємо тільки з лідерами ринку та надаємо вам продукцію виняткової якості.

Вгору