Графік роботи:

Будні: 08:30–20:00

Сб: 10:00–18:00

0
Моє замовлення

Ріббони

Витратні матеріали: ріббони

У сучасному світі жоден якісний товар не обходиться без етикетки, на яку наноситься важлива інформація про товар, необхідна не лише покупцям, а й касовому устаткуванню, яке на підставі штрих-кодів проводить ідентифікацію. Для створення різноманітних етикеток використовується спеціальне обладнання - термотрансферні принтери, розхідником для яких служать ріббони. За допомогою такого обладнання можна надрукувати інформацію на великому спектрі стрічок.

Різновиди ріббонів: що врахувати при виборі стрічки, що фарбує?

Ріббон - барвник, що складається з декількох шарів. Основою є плівка з полімеру з декількома нанесеними шарами. Нижній покликаний захищати обладнання від передчасного зношування, середній (грунтовий) необхідний для перенесення фарби, а барвник - безпосередньо наноситься термоголовкою на матеріал. Витратники поставляються в рулонному вигляді та встановлюються в принтери. У процесі друку стрічка проходить між гарячою головкою друкувального пристрою та матеріалом, переносячи зображення, задане спеціальним ПЗ. В результаті вдається отримати яскраву повнокольорову маркувальну продукцію.

Оскільки етикетки використовуються у різних сферах діяльності, до їхньої якості пред'являються окремі вимоги. Наприклад, продукція, що перевозиться морським транспортом, має бути забезпечена ярликами зі стійким до вологого середовища зображенням. Етикетки для зберігання фармацевтичної продукції повинні витримувати високу температуру тощо. Відповідно, це вимагає застосування при друку різних видів ріббонів, що відрізняються такими параметрами, як тип, колір, матеріал, що фарбує, ціна. Також слід враховувати параметри принтера. Ріббон ​​повинен мати повну сумісність з обладнанням за габаритами, типу намотки.

Існує кілька типів риббонів:

  • WAX – з основою з промислового воску. Це найдешевший вид, який використовується для друку на папері;
  • Wax/Resin — з двошаровим нанесенням воску та смол, характеризується вищою вартістю та кращою якістю друку, можливе використання з папером, картоном, поліетиленом;
  • Resin - промислова смола, що є основним компонентом друку, дозволяє отримати зображення, стійке практично до будь-якого впливу;
  • Resin/Textil — найкращий вибір для друку на тканинній основі, що активно використовується для виготовлення етикеток у легкій промисловості. Друк має особливу стійкість до стирання, за рахунок чого зображення добре зберігаються після численних прань.

Від матеріалу виготовлення залежить і ціна ріббона, проте економити в даному випадку не варто, тому що тільки точно обраний тип розхідника для певної основи, на яку наноситься зображення, забезпечить якісний друк. Якщо ви купуєте розхідники вперше, варто звернутися за допомогою до фахівця, який зможе грамотно підібрати ріббон під певні цілі.

Купити ріббони в інтернет-магазині Super-Money-Counters

Super-Money-Counters - вузькопрофільний інтернет-магазин якісного банківського обладнання, що пропонує продукцію відомих світових брендів. У нашому електронному каталозі ви зможете вибрати та купити за прийнятною ціною ріббон, який відповідатиме індивідуальним вимогам до друку. Якщо у вас виникли труднощі з вибором, просто зверніться до наших фахівців - це справжні професіонали у своїй справі, які нададуть кваліфіковані рекомендації та допоможуть правильно підібрати модель фарбуючої стрічки.

Вгору