Графік роботи:

Будні: 08:30–20:00

Сб: 10:00–18:00

0
Моє замовлення

Обладнання для маркування

Маркування – цінні відомості про товар

Виробництво будь-якого товару, в першу чергу, спрямоване на споживача. Попит безпосередньо залежить від якості упаковки, що підкреслює стиль виробника, та інформації про продукт – маркування. Остання має бути читабельною, містити необхідні відомості (дані про виробника, склад, якість, термін придатності, дата упаковки тощо). Вона є не лише інформатором, маркування – ідеальний регулювальник іміджу, конкурентоспроможності, попиту. Інформація на товарі задовольняє вимоги законодавства, захищає права споживача, підтверджує справжність товару, якість, дає можливість швидко надавати продукцію покупцю, вести облік з моменту виробництва до залишків на складах.

Наноситься інформація за допомогою маркувального обладнання. Маркувальні відомості можуть бути постійними, коли дані залишаються від моменту виробництва до доставки продуктів споживачеві, або змінюватись, залежно від певних обставин: перед надходженням до магазину, після або перед транспортуванням на склад тощо. У першому випадку застосовується просте за виконанням обладнання, у другому – оснащення, що підходить за певними критеріями, такими як стійкий друк, автоматичне функціонування з можливістю змінювати відомості.

Види обладнання для маркування

В даний час вимоги до маркувального обладнання змінилося. Якщо раніше достатньо було нанести набір стандартної інформації, то сьогодні потрібні машини, здатні автоматично змінювати дати, час упаковки, зміни, інші відомості одним натисканням. Дані можливості забезпечують кілька різновидів обладнання наступного типу маркування:

  • контактної – пристосування для штампувального друку (принцип роботи стандартних печаток та штампів), ударно-точкові маркувальні пристрої (використання сталевих вольфрамових голок), рол-кодери (літери переносять символи на поверхню при дотику з риббоном), маркіратори гарячої тіснення (функціонують -кодера, що переносять інформацію, стикаючись з нагрітими кліше), термотрансферні машини (замість кліше використовується термодрукована головка);
  • безконтактної – лазерне (немає витрат на розхідники, можливість нанести будь-яку інформацію з високою стійкістю до зовнішніх факторів) та краплеструминне обладнання (нанесення інформації мікрокраплями чорнила, переваги практично ідентичні лазерному варіанту);
  • етикетками – принтери-аплікатори (інноваційний варіант традиційних етикеток, що видає цифрову, літерну та графічну інформацію з максимальною автоматизацією).

Доступність до зміни інформації, авторежим, стійкий та якісний друк, економічно вигідні модель – головні критерії вибору.

Великий каталог високоякісних маркіраторів на сайті super-money-counters.com.ua

Перед тим як купити апарат для маркування, слід проаналізувати обсяг продукції, товарообіг, ймовірність розширення або зміни товарів, виділений бюджет. Спеціалісти компанії SMC допоможуть з придбанням з огляду на всі критерії вибору. Ми є дилерами провідних виробників маркіраторів, іншого банківського обладнання, які гарантують якість, надійність, ефективність, довговічність. Замовити товар з доставкою у всі міста України можна на сайті або за телефоном.

Вгору