Графік роботи:

Будні: 08:30–20:00

Сб: 10:00–18:00

0
Моє замовлення

Голчастий пістолет

Голчасті пістолети

Голчастий пістолет - маркувальне обладнання для прикріплення бірок до одягу, інших тканинних виробів. Активно застосовується у текстильній промисловості, співробітниками ательє та хімчисток, торгових мереж та логістичних компаній, представниками складського та інших форм бізнесу. Інтернет-магазин Super-money-counters рекомендує купити не тільки голчастий пістолет для кріплення бирок, а й маркувальний етикет-пістолет, призначений для нанесення додаткової інформації на самоклеючі етикетки. Величезний вибір пристроїв за виробником та ціною дозволить обрати оптимальне рішення представникам малого бізнесу та великим торговим мережам, купити голчастий пістолет із тривалим експлуатаційним терміном за доступною ціною.

Функціональність механічних пристроїв

Голковий етикет-пістолет пропонується виробниками у двох варіантах виконання:

  • з маркуванням "fine" - застосовуються для одягу з тонких тканин, обладнані голкою з діаметром 1 мм та довжиною 13 мм;
  • з маркуваннями "regular" або "standart" - підходять для кріплення цінників, бірок до щільних тканин, шкіри, картону; обладнуються голкою довжиною 20 мм та діаметром 2 мм.

Принцип роботи голчастого пістолета наступний – за допомогою голки робиться прокол, у який вставляється пластиковий утримувач. З його допомогою кріпиться бірка. Щоб за допомогою голчастого пістолета можна було прикріпити цінник, потрібно купити витратні матеріали:

  • голки потрібного формату (відповідно до типу тканини та модифікації пристрою). Під час активного кріплення етикеток голка зношується, її кінчик стає тупим, а на виконання однієї процедури потрібно більше часу. Голка може поламатись, якщо голчастий пістолет експлуатується врозріз інструкції, де вказані рекомендації виробника;
  • біркотримачі з одним потовщеним кінцем, з іншим роздвоєним. Пластикові з'єднувачі пропонуються різної товщини та розміру, відповідно для делікатних матеріалів та щільних тканин, вибирати потрібно відповідно до модифікації приладу.

Інструкція, що постачається з голчастим пістолетом, допоможе розібрати, виконати елементарний ремонт – замінити витратні матеріали. Дотримуйтесь рекомендацій виробника, що дозволить уникнути передчасних поломок приладу, зробить роботу з ним простою та швидкою.

Покупка голчастих аплікаторів у Super-money-counters - вигідно, швидко, доступно

Інтернет-магазин Super-money-counters спеціалізується на продажу торгового та банківського обладнання з 2003 року, пропонуючи якісні прилади для організації продуктивної роботи працівників установ та торговельних мереж. Наша компанія є офіційним дилером в Україні торгових марок CASSIDA, PRO Intl, DoCash, SBM, Спектр, ми регулярно оновлюємо асортимент продукції за рахунок співпраці з новими брендами. Ціна наших пропозицій різноманітна – залежить від найменування компанії-постачальника, модифікації обладнання, його функціональності.

Забезпечимо постачання обладнання як оптовим покупцям, так і роздрібним, запропонуємо індивідуальні знижки та зручні способи доставки. Якщо покупцеві зручніше приїхати до Києва по обладнання, запрошуємо скористатися послугою самовивезення. Вона доступна представникам столичного бізнесу. Покупцям, які проживають у регіонах, доставляємо замовлення Новою Поштою, причому посилки вартістю від 3000 гривень абсолютно безкоштовно. Терміни та тарифікація доставки індивідуальні для кожного клієнта, залежно від регіону проживання.

Сортування:
Вгору