Графік роботи:

Будні: 08:30–20:00

Сб: 10:00–18:00

0
Моє замовлення

Апарат для цінників

Призначення етикет-пістолетів

Щоб забезпечити високий попит продукції та конкурентоспроможність, необхідне маркування. Воно проводиться за допомогою маркувального обладнання. Для вказівки дати виготовлення, термінів придатності, інвентарного номера, артикулу, ціни використовують етикет-пістолети. У комплектацію кожної моделі входить набірний валик, що дозволяє встановити необхідну цифрову або текстову інформацію. Апарат видає готову етикетку із клейкою основою, яка надійно фіксується на товарі.

Дані пристрої дуже потрібні в торгівлі, також використовуються на складах, в аптеках, на виробництві, у сфері логістики. Етикування партії товарів проводиться одним натисканням, тому простота користування та мобільність – головні переваги. За допомогою етикет-пістолета можна зробити оптимізацію виробництва, істотно скоротити кількість працівників для забезпечення належного маркування товарів.

Принцип роботи та різновиди приладів

Працює прилад механічним шляхом. Усередині є набірний валик, що діє при натисканні на фарбуючий ролик. Пристрій заправляється стрічкою, одна сторона якої клейка, фіксується спеціальним тримачем. Користувач вибирає на набірному валику необхідні дані, після натискання інформація переноситься на етикетку, остання від'єднується та прямує до вихідного отвору. Цінник чіпляється за продукт клейкою стороною. Інформація на етикетці змінюється за потребою: якщо доводиться маркувати іншу партію, вид продукції, інше.

Усі моделі мають однакове призначення та принцип роботи. Але поділяються на такі види:

  • однорядкові – відомості до восьми символів переносяться одним рядком, мають обмежені можливості, використовуються на підприємствах, складах, де дати виробництва чи номери партії буде достатньо для маркування;
  • дворядкові – інформація наноситься двома рядками з можливістю вказати до десяти символів у кожному рядку, для більшості товарів даних достатньо, тому такі варіанти досить затребувані у магазинах, на підприємствах, у службі логістики;
  • трирядні – найпопулярніші моделі, що використовуються у різних сферах діяльності, етикетки вміщують відомості у три рядки, тому маркування буде максимально детальним, що дозволяє контролювати виробництво, товарообіг, облік.

Головна відмінність всіх моделей полягає у друкуванні кількості символів, їх виду (деякі варіанти можуть відтворити лише літери чи цифри, інші є універсальними). Перед тим як купити пістолет-цінник, слід враховувати рід діяльності, обсяг продукції. Маркування невеликих обсягів однотипних товарів цілком реально здійснювати бюджетним маркувальним апаратом. Для нанесення інформації на різноманітну продукцію великої кількості краще розглянути дворядкові та трирядні етикет-пістолети.

Каталог якісних маркувальних апаратів

Важливим критерієм вибору є якість, яку можуть гарантувати надійні бренди. На сайті компанії SMC є різноманітний каталог маркувального обладнання. У нас ви можете купити апарат для нанесення цінників від провідних світових виробників, ціни на весь асортимент приємно здивують. Ми пропонуємо зручні покупки, індивідуальний підхід до кожного клієнта, спеціальні пропозиції, а також швидку доставку в будь-яке місто України. Замовити обладнання можна в будь-який час на сайті або по телефону.

Сортування:
Вгору