Графік роботи:

Будні: 08:30–20:00

Сб: 10:00–18:00

0
Моє замовлення

Замки для касових ящиків

Комплектуючі грошових ящиків

Грошовий ящик – це один із обов'язкових аттрибутів на робочому місці будь-якого касира. Залежно від сфери застосування, в ньому можуть зберігатися не тільки паперові та металеві гроші, але й важливі документи, дорогоцінні метали та каміння, боргові розписки, чеки, багато іншого. Від надійності такого ящика і залежить їх збереження, тому при виборі моделі необхідно бути особливо уважними.

При виборі грошової скриньки необхідно звертати увагу на матеріал, з якого він виготовлений. Металева основа та компоненти прослужать вам набагато довше, до того ж їх важко вивести з ладу. Другий момент – це надійність замку. Чим складніший механізм, тим менша ймовірність, що зловмисникам вдасться отримати доступ до вмісту. При цьому обов'язково необхідно мати комплектуючі, якщо апарат все-таки вийшов з ладу.

У каталозі інтернет-магазину Super-Money-Counters представлений великий вибір касових замків, а також інших комплектуючих для ящиків, купити їх за вигідною ціною можна з доставкою по всій Україні.

Що ми пропонуємо?

В даному розділі нашого каталогу представлені комплектуючі, що дозволяють оперативно відновити справну роботу ящика. При виборі орієнтуйтесь на особливості моделі, яка у вас встановлена, а також на рівень надійності, що потрібний у вашому випадку.

Якщо йдеться про обладнання невеликої каси, в якій протягом дня зберігається невелика сума грошей, достатньо підібрати один із найпростіших замків, розрахованих на велику кількість спрацьовувань та дозволяють отримати швидкий доступ кільком уповноваженим співробітникам. Якщо ж йдеться про встановлення в банку, великому ювелірному магазині або будь-якій іншій установі з великим оборотом готівки, варто вибрати найбільш надійну модель з унікальним ключем.

У каталозі Super-Money-Counters представлений великий вибір комплектуючих, які підійдуть більшості моделей грошових ящиків. У нас ви зможете придбати:

  • замки — у наборі кожної моделі йдуть кілька ключів;
  • пружини - встановлюються для зручного висунення ящика з касового апарату;
  • лапки - використовуються для фіксації паперових купюр та документів;
  • напрямні - виготовляються з металу, мають кілька отворів для кріплення ящика та установки в сам апарат;
  • лоток - підбирається, виходячи з особливостей вмісту, моделі відрізняються кількістю та розміром осередків, висотою перегородок тощо.

Кожен касовий замок та будь-яка інша запчастина проходить тестування на заводі-виробнику. Це дозволяє гарантувати високу якість та надійність усіх виробів.

Перед оформленням замовлення уважно ознайомтесь із характеристиками товарів. Частина представлених позицій є універсальною та підійде для більшості різновидів касових апаратів, друга частина підходить лише для певних моделей.

Де можна придбати комплектуючі для ящиків?

Якщо вам потрібні касові замки, пружини, кронштейни, а також будь-який інший розхідник, який потрібно швидко замінити для відновлення працездатності касового апарату, купити все необхідне ви зможете у Super-Money-Counters. У нас представлений великий вибір товарів, завдяки цьому ви зможете підібрати потрібну запчастину для будь-якої моделі.

Вибираючи нас, ви віддаєте перевагу високій якості та відмінному сервісу, адже команда Super-Money-Counters – це професіонали, які чудово розуміються на своїй справі. Постали питання? Наші менеджери завжди готові провести професійну консультацію.

Сортування:
Вгору