Національні банки регулярно вводять у обіг купюри нового зразка. Щоб запобігти виготовленню підроблених банкнот, їх оснащують додатковими засобами захисту. Але це далеко не завжди дозволяє убезпечити споживачів від отримання підробки. Найскладніші справи з європейською та американською валютою, незважаючи на серйозні заходи, вжиті для їхнього захисту. Іноді підробки зроблено настільки якісно, ​​що визначити справжність купюри при ретельному огляді або на дотик просто неможливо. Як перевірити 100 доларів нового зразка на справжність у такій ситуації? Тут зможе допомогти лише банківське обладнання.

Нові долари: як перевірити на справжність та вберегти себе від фальшивки

Убезпечити фінансовий обіг від фальшивих грошових знаків допоможе спеціальний пристрій – детектор валют. Але у більшості провідних виробників йде близько місяця для переналаштування програмного забезпечення апаратів на розпізнавання нових купюр. За цей час фальшивомонетники, розібравшись із особливостями захисту банкнот, запускають в обіг гроші сумнівного походження. І, в результаті, вони можуть потрапити до рук будь-якої людини.

Єдиним надійним засобом в такому разі залишається устаткування, яке можна перепрограмувати протягом 3-5 днів після виходу нових грошових зразків. Саме такі пристрої надає американська корпорація Cassida – професійний виробник техніки, створеної спеціально для підприємств з інтенсивним обігом готівки. Перевірити нові 100 доларів на справжність тепер не складе величезних труднощів, адже апарати легко перебудовуються під валюту різного зразка.

Нові 100 доларів: як перевірити справжність на професійному устаткуванні

Для перевірки справжності в машині внесені певні алгоритми. Дані обробляються у три етапи:

новые 100 долларов как проверить

  1. Визначається тип валюти та її номінал.
  2. Перевіряються захисні знаки.
  3. Визначається термін зношування купюри.

Для аналізу беруться кілька зон сканування: точність, контрастність, тон картинки, характеристики гістограми та ін. На першій фазі перевірки детектор за допомогою швидких алгоритмів визначає тип валюти. Якщо ж після ретельного порівняння купюра не була впізнана, вона одразу відкидається як підозріла.

Після цього системі, наприклад, потрібно перевірити нові 100 баксів на справжність. Вона зіставляє набір ознак, характерних саме цього номіналу. Поріг збігу чи розбіжності яких і визначає, чи не фальшивка перед нами.

Всі дані, що перевіряються, переносяться і зберігаються в спеціальній базі. Для кожного типу банкноти та номіналу відведено окремий запис. Варто зазначити, що гроші, випущені у світ у різні роки, схожі лише зовні. Розташування захисних ознак та їх кількість буде зовсім різним. Тому настільки важливо оперативно внести до бази даних характеристики модифікацій банкнот. З технікою від фірми Cassida перевірити нові 100 доларів на справжність стало набагато простіше, зручніше та ефективніше.

новые доллары как проверить на подлинность

Cassida розкаже, як перевірити нові євро та долари на справжність

В Україні офіційним представником Cassida є Super-Money-Counters. На сторінках онлайн-каталога ви знайдете широкий вибір обладнання, у тому числі ексклюзивні моделі, яких немає в офіційних представників в інших країнах. Ми пропонуємо вигідні умови співпраці, відмінні ціни та якісне обладнання. Звертайтеся з усіх питань до менеджерів компанії за телефонами, вказаними на сайті. Придбайте собі індивідуального високотехнологічного асистента, який зробить за вас всю рутинну роботу і вбереже бізнес від шахраїв.