Перевірити долари у банку – убезпечити себе від фальшивки

Незважаючи на вдосконалення захисних ознак валют із кожною емісією, кількість фальшивок в обороті продовжує зростати. Відтак збільшується занепокоєння серед бізнесменів та пересічних громадян. З національною валютою українці стикаються частіше, ніж із іноземною, тому не завжди точно знають зображення політиків на тій чи іншій іноземній банкноті, ознаки справжності. Фальшивомонетники, створюючи підробки, переважно розраховують на незнання, неуважність і не пильність людей. Існують прийоми для грубого самостійного фільтра, за допомогою яких можна відсіяти низькопробну підробку. Саму якісну фальшивку очевидно "на око" не визначиш, а ось за допомогою професійного обладнання легко і швидко виявити.

Тому до уваги тих, хто сумнівається, чи можна в банку перевірити долари на справжність, як це зробити, що зробити, якщо у вас опиняться підроблені купюри представлена ​​дана стаття.

где проверить доллары на подлинность

Як перевірити долари на справжність та наскільки це необхідно

Розплачуючись фальшивкою незалежно від обізнаності, ви автоматично потрапляєте у поле зору правоохоронних органів, а самі купюри підлягають вилученню без компенсації. Зважайте на те, що шахраїв приваблюють високі номінали через витрати на виготовлення підробок та ризиків. Відповідно, у випадках продажу нерухомого майна, автомобілів, інших дорогих предметів, варто бути особливо обережним і піддати повній перевірці готівкові кошти, що отримуються.

Професійне банківське обладнання має повний спектр функцій, що дозволяє перевірити гроші на справжність зі 100% точністю. Крім того, спеціалізовану техніку оновлюють з огляду на нові зразки грошових знаків через 3-7 днів після їх випуску.

Якщо ви вирішили провести контроль автентичності доларів самостійно, звертайте увагу на:

  • хрускіт і товщину паперу. Оскільки у її складі бавовняні та лляні волокна, при згинанні, перерахунку ви почуєте характерні звуки;
  • всі текстові та цифрові написи добре розпізнаються на дотик, а водяні знаки заховані в товщі паперу і видно на просвіт;
  • голограма має тонке, але помітне нанесення, при зміні кута нахилу змінює зображення на номінал;
  • піднесіть купюру до звичайної УФ лампи - справжня не світиться по всій поверхні, будуть видні лише деякі волокна червоного та зеленого кольору.

как проверить доллары в домашних условиях

Сучасне обладнання, залежно від його різновиду, перевіряє готівку шляхом впливу ІЧ, УФ, магнітного випромінювання, за розміром, щільністю, антистокс елементом, правильності розташування захисних елементів.

Як перевірити долари на машинці з автоматичними функціями:

  • розмістити готівку пачкою або поштучно (залежно від моделі приладу);
  • уважно стежити за тим, що зображено на моніторі обладнання;
  • у разі повідомлення про помилку із зазначенням її коду варто відмовитись від такої купюри.

Як перевірити долари на справжність у банку

Щоб не ставити питання, як перевірити долари на детекторі валют або самотужки, довіртеся професіоналам! Достатньо звернутися до українського банку (Приватбанк, Ощадбанк, Нацбанк) за грошовою експертизою. У більшості установ дана процедура безкоштовна, в деяких стягується незначна комісія від суми грошей, що перевіряються. У банку вам також обміняють пошкоджену купюру, яка підлягає заміні, на нову.

Але якщо ви змушені часто стикатися з готівковою валютою, краще обзавестися надійним помічником, щоб не втрачати час на звернення в банки. Детектори валют за лічені секунди не лише проведуть контроль автентичності, але також перерахують, відсортують готівку за заданою ознакою, прискорять процес підготовки до інкасації. Якщо ваш бізнес досить мобільний, ви хочете завжди мати детектор під рукою, вибирайте кишенькову модель детектора.

Для високих оборотів кредитних організацій, ломбардів, банківських установ успішним придбанням стане автоматичне обладнання з повним діапазоном контролю автентичності, також додатковим функціоналом: сортуванням, підсумовуванням, наскрізним перерахунком, за номіналом. Автоматичні прилади самостійно з урахуванням проведеної експертизи виносять вердикт справжності оператору.

проверить доллары на подлинность в банке

Переглядові детектори в УФ світлі розраховані на знання розташування захисних елементів. Такі прилади можуть використовуватися не тільки в торговій діяльності, але й у нотаріальних, юридичних конторах виявлення ознак справжності деяких документів.

Де можна перевірити долари на справжність: переваги та недоліки

Тепер ви знаєте, як перевірити долари в домашніх умовах та за допомогою спеціалізованого обладнання.

Самостійний контроль не дає 100% гарантії справжності, мінімізуючи, але все ж таки зберігаючи ваші ризики.

Банківські послуги вимагають тимчасових, інколи ж і грошових витрат, але забезпечують точний результат.

При регулярній роботі з готівкою рекомендуємо придбати обладнання для автентифікації коштів.

Широкий вибір обладнання пропонує інтернет-магазин Super Money Counters, що спеціалізується на банківському устаткуванні для автентифікації, перерахунку, сортування грошей. Звертайтеся за консультацією та підбором техніки до наших спеціалістів за контактними телефонами 044 592-08-08, 099 232-08-08, 063 232-08-08. Ми допоможемо підібрати обладнання для вирішення ваших завдань!