50 євро старого зразка замінила нова банкнота

У квітні 2017 року Європейський Центральний Банк оновив купюру 50 € – одну з найпопулярніших банкнот, що часто використовуються в Європі та світі. Саме така популярність стала причиною того, що купюру 50 євро часто підробляють і саме через це було прийнято рішення оновити її. Якщо розглянути, як виглядає 50 євро після емісії, можна помітити, що її дизайн практично не змінився. Перевипуск пов'язаний із покращенням методів захисту справжності. Це має скоротити кількість підробок та допомогти громадянам уникнути обману шахраїв.

50 евро как проверить

Як перевірити 50 євро: апгрейд захисних позначок банкноти

50 євро нового зразка відрізняються наявністю досконаліших засобів захисту, які ускладнюють виготовлення підробки та допомагають точно відрізнити оригінал від фальшивки. Давайте розглянемо детальніше, як перевірити 50 євро та які саме елементи з'явилися на валюті.

Щільність

Як перевірити 50 євро? У їх виготовленні використовувався щільніший матеріал, у складі якого є бавовна. Таким чином, покращилася міцність банкнотного паперу та збільшився термін служби купюр.

Водяний знак

На лицьовій стороні зліва знаходиться водяний знак із зображенням Європи – міфологічної богині із Стародавньої Греції. Також її портрет знаходиться у вікні у правій частині лицьової сторони. При попаданні світла віконце стає прозорим.

Кирилиця

Зважаючи на те, що Болгарія стала членом Європейського Союзу, з'явився напис на кирилиці, оскільки вона використовується в писемності цієї країни.

Голографія

На лицьовій стороні є голографічна стрічка з 4 символами, яка переливається кольорами при перегляді під різним кутом.

как выглядит 50 евро

Підпис Маріо Драгі

Як перевірити 50 євро? Там є “автограф” президента Європейського Центрального Банку – Маріо Драгі.

Номінал

Цифри номінальної вартості також переливаються кольором від зеленого до синього під різним кутом перегляду.

Букви на зірці

Справа від цифр, знаходиться зірка – якщо навести на неї лупу, стануть видні літери. На оригіналі вони абсолютно чіткі – так можна перевірити 50 євро на справжність.

Тактильність

Ліворуч і праворуч розташовуються ребристі смуги, які допомагають людям із погіршеним зором відрізняти купюру на дотик.

Захисна нитка

Щоб перевірити 50 євро, зверніть увагу на темну смугу, на якій при світлі проступають цифри 50 та символ €.

Кольорова гамма

50 євро старого зразка мають не такий яскравий помаранчевий колір – це видно навіть неозброєним поглядом.

как проверить 50 евро

Для того, щоб перевірити євро нового зразка, можна детально вивчити кожен елемент, не вдаючись до використання техніки. Однак, цей огляд буде поверховим і не зрівняється з роботою детектора валют, який точно визначить справжність. Якщо ви постійно маєте справу з валютою, і вам дуже важливо бути впевненим у справжності грошей, рекомендується використовувати техніку для перевірки грошей – її можна знайти на сторінках інтернет-магазину SMC. Тут представлено лише високоякісне професійне обладнання, яке точно не підведе.

50 євро: як перевірити на справжність, як відрізнити оригінал від фальшивки та інші корисні поради від SMC

Для того, щоб дізнатися, як перевірити 50 євро на справжність, а також отримувати найдостовірнішу та актуальну інформацію, слідкуйте за оновленнями новин на SMC! Ви знайдете актуальну інформацію про гроші, а також банківське обладнання для роботи з валютою.