Підробка доларів в Україні набирає обертів

Долар є другою валютою, що найбільш підробляється в Україні. Всупереч застосуванню нових технологій захисту від копіювання, злочинці знаходять нові способи з обходу та підробки водяних знаків та інших захисних елементів банкнот. У період відпусток фальшивки все частіше скидаються на ринок, тому ризик нарватися на несправжні долари збільшується, що може негативно вплинути на ваші плани, а виявлення фальшивок закордоном може зіпсувати вам всю поїздку.

Способи фальсифікації

Підробка доларів зазвичай проводиться за кордоном, потім гроші привозяться на територію країни, проте шахрайство з валютою зростає і в самій Україні. Особливо важливо бути на чеку, коли друкуються купюри нового зразка. У цей час шахраї активізуються, тому що люди ще не почали дізнаватися про нову банкноту.

подделка денежных знаков

За якими ознаками визначити:

  1. Підробка водяних знаків чи його відсутність;
  2. Неіснуючий номінал купюри;
  3. Портрет іншого президента;
  4. Неправильні або відсутні зображення;
  5. Папір іншої якості;
  6. Відмінності у кольорі;
  7. Мікродрук;
  8. Розмір.

Підробка грошових знаків: що найчастіше копіюють?

Найпідробленішою купюрою не тільки в нашій країні, а й у світі є 100$. Незважаючи на те, що це найпопулярніша банкнота, люди, як і раніше, трапляються на вудку шахраїв. Отримати такі гроші можна не тільки при торгових операціях, але й у обмінних пунктах або у валютників.

подделка долларов

Насамперед необхідно мати базові знання про підробку грошових знаків. Велика кількість фальшивок мають погану якість, тому знаряддям злочинців часто служить неуважність громадян. Щоб не потрапити на обман і убезпечити себе від фальшивих грошей, слід звернути увагу на спеціальні апарати для перевірки справжності – детектори. Вони моментально виявляють підробку, навіть якщо візуально купюра виглядає справжньою. Купити детектори валют для виявлення підроблених доларів, ми маємо змогу в інтернет-магазині Super-money-counters.com.ua. Компанія пропонує мультивалютні моделі за оптовими цінами з доставкою по всіх містах України. Ви також знайдете портативні апарати для невеликих торгових точок та офісів з великим грошовим обігом. На сьогоднішній день детектори валют не лише головне обладнання для банків, вони також використовуються як необхідна техніка для дому.