Сьогодні мешканці України дедалі частіше виїжджають за кордон, тому для багатьох людей стало необхідно вирішити питання – де поміняти долари. Відповідь, здається, лежить на поверхні, проте через частіші випадки підроблення грошей все виявляється не так прозоро.

Декілька варіантів, де можна обміняти валюту:

  1. Банк. Надійний метод. Мінусом може бути відсутність валюти.
  2. Банкомат. Надійно та швидко. Зазвичай їх установлюють біля посольств, на вокзалах, аеропортах.
  3. Інтернет-Банк. Отримати віртуальну валюту просто, але обміняти її можна лише там, де відкрито ваш рахунок.
  4. Обмінні пункти. Найпопулярніший варіант. Великим мінусом є можливість обману. Найчастіше без уточнень умови обміну та комісії, через що можна безповоротно втратити певну суму грошей. Існують випадки крадіжки під час передачі коштів.
  5. Приватні валютники. Курс валют у них найпривабливіший, але рекомендується звертатися до них в останню чергу, оскільки є шанс бути ошуканими.

где поменять доллары

Як виявити підроблені долари?

Усі організації, з оборотом готівки, мають детектори валют. Приватні "міняли" користуються переносними пристроями (що не застрахує саме вас від підробок). Обмінні пункти встановлюють технологічніші моделі. Крупним банкам НБУ виставляє певні вимоги до функціоналу для подібних пристроїв: УФ світло, інфрачервоний діапазон, спостереження водяних знаків, магнітна детекція, контроль мікроузорів, виявлення підчисток, тому обмін є безпечнішим.

Підроблені долари більше не зіпсують вам подорож!

Завжди зберігайте пильність, користуйтеся лише перевіреними місцями, офіційними обмінниками та національними банками. Щоб не стати жертвою шахраїв, слід звернути увагу на портативні детектори валют, створені саме для домашнього користування. Такі апарати швидко виявлять виріб.

поддельные доллары

Придбати детектори, що відповідає всім вашим вимогам, ви можете в інтернет-магазині Super-money-counters.com.ua. Асортимент представлений усіма видами пристроїв – від найкомпактніших моделей до професійних апаратів.