Вбудований 2D імейдж-сканер штрих-кодів у спеціальному металевому корпусі. Компанія Sunlux розробила пристрій, який має компактний розмір і при цьому має дуже високі показники якісної роботи. 32-бітний процесор забезпечує негайне зчитування визначеного коду за допомогою CMOS модуля з роздільною здатністю в 752x480 px. Сканер оснащений потужним світлодіодним підсвічуванням і додатковою системою фокусування. Технічний цинковий сплав дозволяє цій моделі витримувати найжорсткіші навантаження. XL-3518 стійкий до вологи, проникнення пилу та інших негативних факторів, що відповідають стандарту IP65.
2D сканер без проблем може використовуватися в різних сучасних терміналах самообслуговування, турнікетах, пунктах пропуску, т.к. система може зчитувати коди з екранів мобільних пристроїв, адже пропуски та квитки все більше набувають електронної форми (наприклад, у вигляді QR кодів).
Характеристики
| 1D Штрих-коди | Code128, EAN-13, EAN-8, Code39, UPC-A, UPC-E, Codabar, Interleaved 2 of 5, ISBN/ISSN, UCC/EAN-128, Code 93, GS1 Databar, та ін. |
| 2D Штрих-коди | PDF417, QR Code (Model 1/2, miroco), Aztec, DataMatrix (ECC200, ECC000, 050, 080, 100,140), Maxicode, та ін. |
| Індикатори | Світлодіодний Звуковий |
| Інтерфейси | USB |
| Електроживлення | 3.3, 270 мА (7 мА в режимі очікування) |
| Клас захисту | IP65 |
| Колір | Чорний |
| Комплект поставки | Сканер, коротка інструкція |
| Контрастність зображення | Від 30% |
| Країна-виробник | Китай |
| Мінімальний дозвіл | CMOS 752x480 |
| Маса | 287 г |
| Назва | Сканер штрих-коду Sunlux XL-3518 2D |
| Наявність підставки | Ні |
| Оптична система | Imager (CMOS) |
| Режим роботи | Автоматичне сканування, Безперервне сканування |
| Робоча дистанція | Дальність зчитування – 285 мм (PDF417) |
| Розміри | 68 x 51.9x 26.3 мм |
| Тип сканера | Вбудований |
| Тип скануючого модуля | 2D (двовимірні та лінійні коди) |
| Товщина ліній коду | Від 0,127 мм (5 mil) |
| Удароміцність | Спеціальний металевий сплав корпусу гарантує підвищену стійкість |
| Умови роботи | Температура: -20°C - +55°C Відносна вологість: від 5% до 95% (без конденсату) |
| Гарантія | 12 місяців |
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок