Унікальний у своєму роді імідж-сканер Cino F790WD поєднує новітню технологію обробки зображень FuzzyScan 3.0 та стандарт передачі даних IEEE 802.11. За співвідношенням "ціна - якість" ця модель виграє в інших високопродуктивних бездротових сканерів, а за функціональністю може замінити термінал збору даних, радіо-термінал або мобільний комп'ютер.
Cino F790WD – це програмно-апаратний комплекс. З одного боку — сам сканер, який, по суті, є міні-комп'ютером, а з іншого — програма-сервер. Вона приймає інформацію від сканера та передає її кінцевому комп'ютеру. Таким чином, до одного сервера можна підключити до 250 сканерів.
Ще одна перевага інтерфейсу Wi-Fi – можливість передавати дані безпосередньо через інтернет. Це означає, що оператор, що сканує штрихкод, може знаходитися на іншому континенті, а інформація надходитиме на ваш комп'ютер.
Динамічна швидкість зчитування: 500 скан/с.
Робоча дистанція: 61 см (UPC/EAN).
Товщина ліній коду: 0,076 мм (3 mil).
Допустимий кут повороту/вертикального/горизонтального нахилу: ±65°/±65°/±55°.
Контрастність зображення: від 10%.
Клас захисту: IP42.
Ударостійкість: падіння на бетон із висоти до 1,8 м.
Робоча температура: –10…+50 °C.
Характеристики
| 1D Штрих-коди | Code 39, Code 39 Full ASCII, Code 32, Code 39 Trioptic, Code 128, UCC/EAN-128, Codabar, Code 11, Code 93, Standard & Industrial 2 of 5, Interleaved & Matrix 2 of 5, German Postal Code, China Postal Code, IATA, UPC/EAN/JAN, UPC/EAN/JAN with Addendum, Telepen, MSI/Plessey & UK/Plessey, GS1 DataBar (formly RSS) Linear & Linear Stacked |
| Індикатори | 2-дюймовый QVGA экран с подсветкой 2 функциональных кнопки, одна 5-позиционная кнопка навигацииГолубой индикатор связи и 2-цветный индикатор статусаПрограммируемый звуковой сигналВибромотор |
| Інтерфейси | USB |
| Акумулятор | 3.7В, 2600мАч Li-ion акумулятор |
| Зарядна станція | Режим заряджання акумулятора: Швидка зарядка Індикатори: 1 блакитний індикатор живлення |
| Клас захисту | IP42 |
| Колір | Чорний |
| Комплект поставки | Сканер, акумулятор, зарядна станція, USB-кабель (PS/2, RS232 на запит), посібник користувача |
| Контрастність зображення | Від 10% |
| Країна-виробник | Тайвань |
| Маса | 0,211 кг (з акумулятором) |
| Назва | Сканер штрих-коду Cino F790WD WiFi |
| Наявність підставки | Ні |
| Оптична система | Imager (CMOS) |
| Радіус дії | 150 метрів на відкритому просторі |
| Режим підключення | Infrastructure modeWEP, WPA, WPA2 |
| Режим роботи | Ручний |
| Робота з підставкою | Так |
| Робоча дистанція | До 61 см для 100% UPC/EAN До 86 см для 20 mil Code 39 |
| Розміри | 95х71х161 мм |
| Стандарт радіозв'язку | Wi-Fi |
| Тип сканера | Бездротовий |
| Тип скануючого модуля | 1D (лінійні коди) |
| Товщина ліній коду | Від 0,076 мм (3 mil) |
| Удароміцність | Падіння з висоти 1,8 м на бетон |
| Умови роботи | –10...+50 °C5–95% відносної вологості (без утворення конденсату) |
| Швидкість сканування | 500 раз/с |
| Гарантія | 12 місяців |
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок