0
0
Рекомендуємо
Модель: 15195_
Виробник: Cino
Відгуки:
0
Ціна
15 960 грн
Характеристики:
(Дивитись усі)
1D Штрих-коди
Code 39, Code 39 Full ASCII, Code 32, Code 128, GS1-128, Codabar, Code 11, Code 93, Standard & Industrial 2 of 5, Interleaved & Matrix 2 of 5, IATA, UPC/EAN/JAN, UPC/EAN/JAN with Addendum, Telepen, MSI/Plessey & UK/Plessey, GS1 DataBar, Linear & Linear Stacked
2D Штрих-коди
PDF417, Micro PDF417, Codablock F, Code 16K, Code 49, Composite Codes, DataMatrix, MaxiCode, QR Code, Aztec, MicroQR
Індикатори
1 синій індикатор лінії, 2-колірний індикатор стану, кнопка Beeper, пейджинг/скидання.
Інтерфейси
USB
Акумулятор
3.7В, 2600мАч Li-ion акумулятор
Опис
Високопродуктивний сканер Cino A780BT з новітньою версією технології Bluetooth та покриттям сигналу 100м. Апарат може працювати з більшістю iOS та Android пристроями. Задовольняє всі потреби сканування, у тому числі і пакетного для інвентаризації. Зчитує більшість важких і пошкоджених штрих кодів. Для форматування складних даних використається технологія DataWizard Premium. Для зворотного зв'язку з користувачем використовується аудіо та візуальне підтвердження. Прекрасно підходить для використання у важких промислових умовах, оскільки корпус оснащений великою кількістю гумових елементів.
Характеристики
| 1D Штрих-коди | Code 39, Code 39 Full ASCII, Code 32, Code 128, GS1-128, Codabar, Code 11, Code 93, Standard & Industrial 2 of 5, Interleaved & Matrix 2 of 5, IATA, UPC/EAN/JAN, UPC/EAN/JAN with Addendum, Telepen, MSI/Plessey & UK/Plessey, GS1 DataBar, Linear & Linear Stacked |
| 2D Штрих-коди | PDF417, Micro PDF417, Codablock F, Code 16K, Code 49, Composite Codes, DataMatrix, MaxiCode, QR Code, Aztec, MicroQR |
| Індикатори | 1 синій індикатор лінії, 2-колірний індикатор стану, кнопка Beeper, пейджинг/скидання. |
| Інтерфейси | USB |
| Акумулятор | 3.7В, 2600мАч Li-ion акумулятор |
| Док-станція (Smart Cradle) | Стандарт радіозв'язку: Bluetooth v4.0 Режим заряджання акумулятора: Швидка зарядка Індикатори: 1 блакитний індикатор зв'язку, 2-колірний індикатор стану, звуковий сигнал, кнопка виявлення/скидання Інтерфейси: PS/2 (DOS V) розрив клавіатури, TTL RS23 |
| Електроживлення | Напруга: 5 ± 10% В Струм (Зарядка/ Без зарядки): Макс.750 мA / 175 мA при зовнішньому живленні |
| Зарядна станція | Стандарт радіозв'язку: Bluetooth v4.0 Режим заряджання акумулятора: Швидка зарядка Індикатори: 1 блакитний індикатор зв'язку, 2-колірний індикатор стану, звуковий сигнал, кнопка виявлення/скидання Інтерфейси: PS/2 (DOS V) розрив клавіатури, TTL RS232 Serial |
| Клас захисту | IP42 |
| Колір | Чорний |
| Комплект поставки | Сканер, док-станція, інструкція, інтерфейсний кабель |
| Контрастність зображення | Від 18% |
| Країна-виробник | Тайвань |
| Мінімальний дозвіл | 1280 x 800 |
| Маса | 210 г (з акумулятором) |
| Назва | Сканер штрих-коду Cino A780BT 2D |
| Наявність підставки | Ні |
| Оптична система | Imager (CMOS) |
| Радіус дії | Більше 100 метрів у відкритому просторі під час роботи з Smart Cradle, лінія візування |
| Режим підключення | PAIR mode, PICO mode, SPP mode, HID mode |
| Режим роботи | Ручний Презентаційний |
| Робота з підставкою | Так |
| Робоча дистанція | 13 mil (0.33 мм) UPC/EAN до 49,7 см |
| Розміри | 95.0 мм (Д) x 70.5 мм (Ш) x 161.7 мм (В) |
| Стандарт радіозв'язку | Bluetooth |
| Тип сканера | Бездротовий |
| Тип скануючого модуля | 2D (двовимірні та лінійні коди) |
| Удароміцність | 50 падінь із висоти 1,8 м на бетон 10 падінь із висоти 2,0 м на бетон |
| Умови роботи | Температура від -10°C до 50°C Від 5% до 95% відносної вологості, без утворення конденсату |
| Гарантія | 12 місяців |
Відгуки
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- «Нововю поштою» по Україні — вiд 60 грн.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Готівкою при отриманні.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Гарантія 12 місяців
Надаємо детальну консультацію та надаємо допомогу у виборі
Проводимо налаштування та адаптацію обладнання
Проводимо навчання персоналу з використання обладнання від SMC
Сканер штрих-коду Cino A780BT 2D
Ціна
15 960 грн