Бездротовий імідж-сканер штрих-коду Cino F780BT - це універсальна модель, яка з легкістю може використовуватися як для промислових, так і для спільних завдань. Комбінація ультрасучасних технологій FuzzyScan 3.0 і Bluetooth 4.0 - це мобільність і якісна обробка найрізноманітніших штрих-кодів. Найкращий вибір для складської логістики!
Динамічна швидкість зчитування: 558 скан/с.
Робоча дистанція: 61 см (UPC/EAN).
Товщина ліній коду: 0,076 мм (3 mil).
Допустимий кут повороту/вертикального/горизонтального нахилу: ±65°/±65°/±55°.
Контрастність зображення: від 15%.
Клас захисту: IP41.
Ударостійкість: падіння на бетон із висоти до 1,8 м.
Робоча температура: –10…+50 °C.
Колір чорний.
Характеристики
| 1D Штрих-коди | Code 39, Code 39 Full ASCII, Code 32, Code 39 Trioptic, Code 128, GS1-128, Codabar, Code 11, Code 93, Standard & Industrial 2 of 5, Interleaved & Matrix 2 of 5, German Postal Code, China Postal Code, IATA, UPC/EAN/JAN, UPC/EAN/JAN with Addendum, Telepen, MSI/Plessey & UK/Plessey, GS1 DataBar (formly RSS) Linear & Linear Stacked |
| Індикатори | Синій індикатор зв'язку та 2-колірний індикатор статусу Програмований звуковий сигнал |
| Інтерфейси | USB |
| Акумулятор | 3.7В, 2600мАч Li-ion акумулятор |
| Док-станція (Smart Cradle) | Стандарт радіозв'язку: Bluetooth v4.0 Режим заряджання акумулятора: Швидка зарядка Індикатори: 1 блакитний індикатор зв'язку, 2-колірний індикатор стану, звуковий сигнал, кнопка виявлення/скидання Інтерфейси: PS/2 (DOS V) розрив клавіатури, TTL RS232 Serial |
| Зарядна станція | Док-станція виконує заряджання пристрою |
| Клас захисту | IP42 |
| Колір | Чорний |
| Комплект поставки | Сканер, акумулятор, Док-станція, USB-кабель (PS/2, RS232 на запит), посібник користувача |
| Контрастність зображення | Від 15% |
| Країна-виробник | Тайвань |
| Маса | 0,230 кг (з акумулятором) |
| Назва | Сканер штрих-коду Cino F780BT (чорний) |
| Наявність підставки | Ні |
| Оптична система | Imager (CMOS) |
| Радіус дії | 100 метрів при роботі з док станцією (на відкритому просторі) |
| Режим підключення | PAIR mode, PICO mode, SPP mode, HID mode |
| Режим роботи | Ручний Автоматичний |
| Робота з підставкою | Так |
| Робоча дистанція | До 61 см для 100% UPC/EANДо 86 см для 20 mil Code 39 |
| Розміри | 98х71х156 мм |
| Стандарт радіозв'язку | Bluetooth |
| Тип сканера | Бездротовий |
| Тип скануючого модуля | 1D (лінійні коди) |
| Товщина ліній коду | Від 0,076 мм (3 mil) |
| Удароміцність | Падіння з висоти 1,8 м на бетон |
| Умови роботи | –10...+50 °C5–95% відносної вологості (без утворення конденсату) |
| Швидкість сканування | 558 раз/с |
| Гарантія | 12 місяців |
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок