Ручний 2D сканер штрих-кодів HPRT N80 з новітньою технологією сканування зображень. Пристрій оснащений сучасним CMOS сенсором, який легко може зчитувати практично всі штрих-коди, у тому числі пошкоджені, зам'яті, забруднені, а також з дисплеїв. Може виконувати комплексне та швидке сканування.
Підтримує USB, RS-232 та USB serial port для зручного та швидкого підключення. Підтримує функцію Plug$Play. Для підключення не потрібно встановлювати додаткове програмне забезпечення, досить просто під'єднати через потрібний порт і можна починати сканувати.
Потужна та зносостійка конструкція у поєднанні зі стильним та ергономічним дизайном. Конструкція має рівень захисту IP42 і витримує багаторазове падіння на бетон з висоти 1,2 м (доведено лабораторними дослідженнями). Кнопка включення розрахована на тривалий термін служби – витримує до 5 млн натискань. Висока якість деталей та складання гарантує високу зносостійкість та дозволяє використовувати пристрій у інтенсивному режимі.
Висока якість пристрою, відмінні технічні характеристики дозволяють використовувати сканер HPRT N80 практично в будь-яких сферах. Ідеально підходить для роздрібної торгівлі, складів та логістики, ресторанів та кафетеріїв, а також для фармацевтики
Характеристики
| 1D Штрих-коди | Code128, UCC/EAN-1 28, AlM128, EAN-8, EAN-1 3, ISBN/ISSN,UPC-E,UPCA, Interleaved 2 of 5, ITF-6, ITF-4, Matrix 2 of 5, lndustriaI 25, Standard 25, Code39, Codabar, Code 93, Code11, Plessey, MSI-Plessey, RSS-14, RSS-Limited, RSS-Expand, та ін. |
| 2D Штрих-коди | PDF417, QR Code, Data Matrix, HanXin, Maxicode, Postal Codes та ін. |
| Індикатори | Зумер, світлодіодне підсвічування |
| Інтерфейси | USB, RS-232 |
| Електроживлення | Робоча напруга: 5VDC±10% Робочий струм: Режим простою: 50mA Режим роботи: 230mA |
| Клас захисту | IP42 |
| Колір | Чорний |
| Контрастність зображення | ≥ 25% |
| Країна-виробник | Китай |
| Маса | 135 г |
| Назва | Сканер штрих-коду HPRT N80 2D |
| Наявність підставки | Ні |
| Оптична система | Imager (CMOS) |
| Режим роботи | Ручний, безперервний, автоматичний |
| Робота з підставкою | Так |
| Робоча дистанція | ENA-13: 30 - 200 мм; QR (20 mil): 20 - 150 мм |
| Розміри | 100 x 68 x 165 мм |
| Тип сканера | Провідний |
| Тип скануючого модуля | 2D (двовимірні та лінійні коди) |
| Товщина ліній коду | Від 0,102 мм (4 mil) |
| Удароміцність | витримує падіння на бетон із висоти 1,2 м |
| Умови роботи | Температура: от -20° до +50°C при влажности: от 5% до 95% (без конденсата) |
| Гарантія | 12 місяців |
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок