Сканер штрих-коду CINO A670BT-HD-BS 2D - ідеальне поєднання технології FuzzyScan Imaging Technology 3.0, Bluetooth v4.0, потужності та надійності в компактному удароміцному корпусі. Відмінна продуктивність, функціональність та співвідношення "ціна-якість" робить його чудовим помічником практично в будь-якій сфері, особливо у роздрібній торгівлі, комерції, охороні здоров'я, фармацевтиці.
Пристрій оснащений кількома режимами підключення до більшості хост-пристроїв - у ситуаціях, коли до Bluetooth-пристрою немає доступу, A670BT-HD-BS підключається до Док-станції в режимах PAIR або PICO як “Plug-and-Play”. Також може працювати з пристроями на базі Android та iOS в SPP або HID режимах.
Зчитує всі популярні 1D/2D та поштові штрих-коди незалежно від їхнього розташування. Відмінно зчитує з електронних пристроїв, що погано читаються, спотворені або пошкоджені, лінійні 3 mil штрих-коди високої щільності та 6,7 mil 2D штрих-коди.
Пристрій може накопичувати до 100,000 EAN-13 штрих-кодів у пакетному режимі. Функція сканування поза зоною покриття дає можливість працювати навіть тоді, коли радіозв'язок втрачено. Оснащений функцією Авторозпізнавання, що дозволяє звільнити руки при необхідності (при розміщенні на Док-станцію сканер автоматично перемикається з режиму ручного сканування на автоматичний). При необхідності може підключатися безпосередньо до пристроїв через Bluetooth.
Характеристики
| 1D Штрих-коди | Code 39, Code 39 Full ASCII, Code 32, Code 128, GS1-128, Codabar, Code 11, Code 93, Standard & Industrial 2 of 5, Interleaved & Matrix 2 of 5, IATA, UPC/EAN/JAN, UPC/EAN/JAN with Addendum, Telepen, MSI/Plessey & UK/Plessey, GS1 DataBar, Linear & Linear Stacked |
| 2D Штрих-коди | PDF417, Micro PDF417, Codablock F, Code 16K, Code 49, Composite Codes, DataMatrix, MaxiCode, QR Code, Aztec, MicroQR |
| Індикатори | Синій індикатор зв'язку та 2-колірний індикатор статусу Програмований звуковий сигнал Вібромотор (опція) |
| Акумулятор | 3.7В, 2600мАч Li-ion акумулятор |
| Док-станція (Smart Cradle) | Режим заряджання акумулятора: Швидка зарядка Індикатори: 1 блакитний індикатор зв'язку, 2-колірний індикатор стану, звуковий сигнал, кнопка виявлення/скидання |
| Зарядна станція | Режим заряджання акумулятора: Швидка зарядка Індикатори: 1 блакитний індикатор живлення |
| Клас захисту | IP41 |
| Колір | Класичний чорний |
| Комплект поставки | Док-станція, USB-кабель |
| Контрастність зображення | 20% мінімальний контраст |
| Країна-виробник | Тайвань |
| Мінімальний дозвіл | 2.7 mil Code 39 5 mil DM |
| Маса | 198 г (з акумулятором) |
| Назва | Сканер штрих-коду CINO A670BT 2D (A670BT-HD-BS) |
| Наявність підставки | Ні |
| Оптична система | Imager (CMOS) |
| Радіус дії | 100 метрів при роботі з док станцією (на відкритому просторі) |
| Режим роботи | Кнопка, Презентаційний |
| Робоча дистанція | 3 mil (0.076mm) C39 5 mil (0.13mm) C39 13 mil (0.33mm) EAN 5 mil (0.13mm) DM 10 mil (0.25mm) DM 2.2-9.6cm (0.9”-3.8”) 2.8-11.5cm (1.1”-4.5”) 1.8-20.3cm (0.7”– 8.0”) 2.8-7.5cm (1.1”-3.0”) 1.2-12.0cm (0.5”-4.7”) |
| Розміри | 97 мм (Д) x 65 мм (Ш) x 156 мм (В) |
| Стандарт радіозв'язку | Bluetooth |
| Тип сканера | Бездротовий |
| Тип скануючого модуля | 2D (двовимірні та лінійні коди) |
| Товщина ліній коду | Від 0,076 мм (3 mil) |
| Удароміцність | 50 падінь із висоти 1,6 м на бетон 10 падінь із висоти 1,8 м на бетон |
| Умови роботи | Від -10°C до 50°C Від 5% до 95% відносної вологості, без утворення конденсату |
| Гарантія | 12 місяців |
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок