0
0
Рекомендуємо
Модель: 17193
Виробник: Zebra (Motorola/Symbol)
Відгуки:
0
Ціна
2 228 грн
Характеристики:
(Дивитись усі)
1D Штрих-коди
Code 39, Code 128, Code 93, Codabar/NW7, Code 11, MSI Plessey, UPC/EAN, I 2 of 5, Korean 3 of 5, GS1 DataBar, Base 32 (італійський фармацевтичний код) та ін.
Індикатори
Візуальна індикація успішного зчитування, світлодіоди, звуковий сигнал (регульований тон і гучність)
Інтерфейси
USB
Електроживлення
4,5-5,5 В постійного струму (живлення від головного комп'ютера), 175 мА (в режимі очікування - 90 мА)
Клас захисту
IP30
Характеристики
| 1D Штрих-коди | Code 39, Code 128, Code 93, Codabar/NW7, Code 11, MSI Plessey, UPC/EAN, I 2 of 5, Korean 3 of 5, GS1 DataBar, Base 32 (італійський фармацевтичний код) та ін. |
| Індикатори | Візуальна індикація успішного зчитування, світлодіоди, звуковий сигнал (регульований тон і гучність) |
| Інтерфейси | USB |
| Електроживлення | 4,5-5,5 В постійного струму (живлення від головного комп'ютера), 175 мА (в режимі очікування - 90 мА) |
| Клас захисту | IP30 |
| Колір | Білий (колір касового апарату)/чорний |
| Комплект поставки | Сканер, кабель, підставка |
| Контрастність зображення | Від 20% |
| Країна-виробник | США |
| Маса | 150 г |
| Назва | Сканер штрих-коду Zebra (Motorola/Symbol) LS2208 (LS2208-SR20007R-UR) |
| Наявність підставки | Так |
| Оптична система | Laser |
| Режим роботи | Ручний Презентаційний (на підставці) |
| Робота з підставкою | Так |
| Робоча дистанція | До 638 мм (UPC/EAN) |
| Розміри | 152x64x85 мм |
| Тип сканера | Провідний |
| Тип скануючого модуля | 1D (лінійні коди) |
| Товщина ліній коду | Від 0,076 мм (3 mil) |
| Удароміцність | Падіння з висоти 1,5 м на бетон |
| Умови роботи | 0...+50 °C 5–95% відносної вологості без конденсації |
| Швидкість сканування | 100 скан./с |
| Гарантія | 12 місяців |
Відгуки
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- «Нововю поштою» по Україні — вiд 60 грн.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Готівкою при отриманні.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Гарантія 12 місяців
Надаємо детальну консультацію та надаємо допомогу у виборі
Проводимо налаштування та адаптацію обладнання
Проводимо навчання персоналу з використання обладнання від SMC
Сканер штрихкоду Zebra (Motorola/Symbol) LS2208 (LS2208-SR20007R-UR)
Ціна
2 228 грн