Високоефективний та зручний сканер для зчитування 1D/2D штрих-кодів. Зручний та продуманий ергономічний дизайн з інтелектуальним інформуванням завдяки вбудованій білій світлодіодній рамці, червоному світлодіоду зчитування та динаміку. Кнопка витримує до 2 млн. натискань. Підтримує режими бездротового зв'язку 2.4G та Bluetooth. Великий обсяг пам'яті дозволяє зберігати до 100 000 штрих-кодів, а тривалий час роботи дає можливість відсканувати 60000 товарів на одній зарядці! Скануючий модуль легко впорається з будь-якими 1D та 2D штрихкодами кодами, в т.ч. кольорові, забруднені чи нечіткі. Сканер підтримує онлайн оновлення, також є післяпродажне обслуговування.
Легко тримає зв'язок на відстані до 150 метрів у режимі 2.4G та до 10 м по Bluetooth на відкритому просторі. Спеціальний кабель з оплеткою, що екранує надійно захищає від перешкод і гарантує надійну передачу даних.
Час роботи від однієї зарядки – до 16 годин. Невелика вага (всього 185 г) дозволяє використовувати пристрій тривалий час. Розрахований на роботу у складних умовах складу. У комплекті йде підставка-заряджання.
Характеристики
| 1D Штрих-коди | Codabar, Code11, Code39, Code32, Interleaved 2 of 5, Industrial 2 of 5, Matrix 2 of 5, Code93, Code128, GS1-128, UPC-A, UPC-E, EAN 8, EAN 13, GS1 DataBa(r RSS14), GS1 DataBar Limited, GS1 DataBar Expanded... |
| 2D Штрих-коди | PDF417, Micro PDF417, QR Code, Micro QR, Data Matrix, Aztec Code |
| Інтерфейси | USB |
| Акумулятор | Змінний і літієвий акумулятор, що перезаряджається, 2200 мАч |
| Електроживлення | DC 5V 250mah |
| Колір | Чорний |
| Мінімальний дозвіл | ≥ 3mil |
| Маса | 175 г |
| Назва | Сканер штрих-коду Sunlux XL-9610 |
| Наявність підставки | Ні |
| Оптична система | Imager (CMOS) |
| Радіус дії | 2.4G режим: 100M (на відкритому просторі) Bluetooth режим: 10M (на відкритому просторі) |
| Режим роботи | Ручний, автоматичний |
| Робоча дистанція | 60-360 мм(13mil PCS90%) |
| Розміри | 163*68*80 мм |
| Стандарт радіозв'язку | ISM, Bluetooth |
| Тип сканера | Бездротовий |
| Тип скануючого модуля | 2D (двовимірні та лінійні коди) |
| Умови роботи | Температура: -0°C~50°C Вологість: 5%~95%, без конденсату |
| Швидкість сканування | 60 скан/с |
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок