0
0
Рекомендуємо
Модель: 15255
Виробник: SunLux
Відгуки:
0
Ціна
6 080 грн
Характеристики:
(Дивитись усі)
1D Штрих-коди
Code128, EAN-13, EAN-8, Code39, UPC-A, UPC-E, Codabar, Interleaved 2 of 5, ISBN/ISSN, Code 93, UCC/EAN-128, GS1 Databar та ін.
2D Штрих-коди
PDF417, QR Code (Model 1/2, mirco), DataMatrix (ECC200, ECC000,050, 080, 100,140) та ін.
Індикатори
Звуковий LED
Інтерфейси
USB
Електроживлення
5 В постійного струму
Опис
SUNLUX XL-3500 - Провідний промисловий імідж-сканер для 1D та 2D штрих кодів з можливістю зчитування зі смартфона. Відрізняється надійністю, витривалістю та зручністю експлуатації. Може використовуватися у важких складських умовах, неопалюваних приміщеннях та запорошених виробництвах. Корпус сканера зроблений із надміцного пластику з прогумованими вставками. Фотомодуль розташований таким чином, щоб бути максимально недоступним до зовнішніх дій. XL-3500 - наднадійний помічник, розроблений для безвідмовної роботи.
Характеристики
| 1D Штрих-коди | Code128, EAN-13, EAN-8, Code39, UPC-A, UPC-E, Codabar, Interleaved 2 of 5, ISBN/ISSN, Code 93, UCC/EAN-128, GS1 Databar та ін. |
| 2D Штрих-коди | PDF417, QR Code (Model 1/2, mirco), DataMatrix (ECC200, ECC000,050, 080, 100,140) та ін. |
| Індикатори | Звуковий LED |
| Інтерфейси | USB |
| Електроживлення | 5 В постійного струму |
| Клас захисту | IP65 |
| Колір | Чорний |
| Комплект поставки | Сканер, кабель (2 м) |
| Контрастність зображення | Від 25% |
| Країна-виробник | Китай |
| Мінімальний дозвіл | CMOS 752x480 |
| Маса | 285 г (без кабелю) |
| Назва | Сканер штрих-коду SUNLUX XL-3500 2D (Industrial) |
| Наявність підставки | Ні |
| Оптична система | Imager (CMOS) |
| Режим роботи | Ручний, автоматичний |
| Робота з підставкою | Так |
| Робоча дистанція | 200 мм |
| Розміри | 186 x 66 x 90 мм |
| Тип сканера | Провідний |
| Тип скануючого модуля | 2D (двовимірні та лінійні коди) |
| Товщина ліній коду | Від 0,127 мм (5 mil) |
| Удароміцність | Падіння з висоти 1,5 метра |
| Умови роботи | От -20 °C до 45 °C |
| Швидкість сканування | 100 скан/с |
| Гарантія | 12 місяців |
Відгуки
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- «Нововю поштою» по Україні — вiд 60 грн.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Готівкою при отриманні.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Гарантія 12 місяців
Надаємо детальну консультацію та надаємо допомогу у виборі
Проводимо налаштування та адаптацію обладнання
Проводимо навчання персоналу з використання обладнання від SMC
Сканер штрих коду SUNLUX XL-3500 2D (Industrial)
Ціна
6 080 грн