0
0
Рекомендуємо
Модель: 15798
Виробник: SunLux
Відгуки:
0
Ціна
5 548 грн
Характеристики:
(Дивитись усі)
1D Штрих-коди
Code128, EAN-13, EAN-8, Code39, UPC-A, UPC-E, Codabar, Interleaved 2 of 5, ISBN/ISSN, Code 93, UCC/EAN-128, GS1 Databar, etc
2D Штрих-коди
PDF417, QR Code(Model 1/2 mirco), DataMatrix (ECC200, ECC000,050, 080, 100,140) etc
Індикатори
Звуковий, Світловий
Інтерфейси
USB
Акумулятор
Li-ion, 2200 мАч
Опис
SUNLUX XL-9322 - 2D радіосканер середнього класу з радіусом дії 300 м. Сучасний ударостійкий корпус надійно захищає сканер від пошкоджень при падінні з висоти до 1,5 м, а також не пропускає пил та вологу. До однієї бази можна підключати до 99 сканерів. Якісно та швидко зчитує та декодує 2D-штрихкоди популярних форматів. Наявність внутрішньої пам'яті дозволяє працювати "поза зоною покриття". Відмінне мобільне рішення для великих торгових та складських площ, транспортних терміналів, поштових відділень, автозаправок та ін.
Характеристики
| 1D Штрих-коди | Code128, EAN-13, EAN-8, Code39, UPC-A, UPC-E, Codabar, Interleaved 2 of 5, ISBN/ISSN, Code 93, UCC/EAN-128, GS1 Databar, etc |
| 2D Штрих-коди | PDF417, QR Code(Model 1/2 mirco), DataMatrix (ECC200, ECC000,050, 080, 100,140) etc |
| Індикатори | Звуковий, Світловий |
| Інтерфейси | USB |
| Акумулятор | Li-ion, 2200 мАч |
| Електроживлення | Зарядка по MicroUSB |
| Клас захисту | IP54 |
| Колір | Чорний |
| Комплект поставки | Сканер, бездротовий адаптер |
| Контрастність зображення | Від 15% |
| Країна-виробник | Китай |
| Маса | 0,180 кг |
| Назва | Сканер штрих-коду SUNLUX XL-9322 з адаптером |
| Наявність підставки | Ні |
| Оптична система | Imager (CMOS) |
| Радіус дії | До 300 м (на відкритій місцевості) |
| Режим роботи | Ручний, безперервний |
| Робоча дистанція | 0-25 см |
| Розміри | 170 x 71 x 98 мм |
| Стандарт радіозв'язку | ISM |
| Тип сканера | Бездротовий |
| Тип скануючого модуля | 2D (двовимірні та лінійні коди) |
| Товщина ліній коду | Від 0,102 мм (4 mil) |
| Удароміцність | Падіння з висоти 1,5 м на бетон |
| Умови роботи | Вологість: від 5% до 95% (без конденсату) |
| Швидкість сканування | 30 кадрів/сек |
| Гарантія | 12 місяців |
Відгуки
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- «Нововю поштою» по Україні — вiд 60 грн.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Готівкою при отриманні.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Гарантія 12 місяців
Надаємо детальну консультацію та надаємо допомогу у виборі
Проводимо налаштування та адаптацію обладнання
Проводимо навчання персоналу з використання обладнання від SMC
Сканер штрих-коду SUNLUX XL-9322 з адаптером
Ціна
5 548 грн