0
0
Рекомендуємо
Модель: HD3130-BK
Виробник: Datalogic
Відгуки:
0
Ціна
4 675 грн
Характеристики:
(Дивитись усі)
1D Штрих-коди
Автоматично розпізнає всі стандартні 1D-штрих-коди, включаючи лінійні коди сімейства GS1 DataBar
Індикатори
Динамік (настроюється тон) Візуальне підтвердження успішного зчитування Datalogic Green Spot Бокове та верхнє підсвічування Світловий індикатор успішного зчитування
Інтерфейси
USB, PS/2, RS-232
Електроживлення
Вхідна напруга: 5±5% В Робочий струм: до 500 мА/5 В (до 300 мА/5 В стандартний) Струм очікування (середній): 120 мА/5 В
Клас захисту
IP40
Опис
Лінійний імідж-сканер Datalogic Heron HD3100 забезпечує високу продуктивність і має унікальний дизайн. Запатентовану технологію Datalogic підтвердження успішного сканування Green Spot можна використовувати як інструмент прицілювання для стаціонарної роботи: коли пристрій встановлено на підставці, промінь Green Spot постійно включений і допомагає оператору краще позиціонувати штрих-код для швидкого зчитування.
Характеристики
| 1D Штрих-коди | Автоматично розпізнає всі стандартні 1D-штрих-коди, включаючи лінійні коди сімейства GS1 DataBar |
| Індикатори | Динамік (настроюється тон) Візуальне підтвердження успішного зчитування Datalogic Green Spot Бокове та верхнє підсвічування Світловий індикатор успішного зчитування |
| Інтерфейси | USB, PS/2, RS-232 |
| Електроживлення | Вхідна напруга: 5±5% В Робочий струм: до 500 мА/5 В (до 300 мА/5 В стандартний) Струм очікування (середній): 120 мА/5 В |
| Клас захисту | IP40 |
| Колір | Чорний; білий; інші кольори та брендування доступні при покупці мінімальної партії товару |
| Комплект поставки | Сканер, підставка, посібник користувача |
| Контрастність зображення | Від 15% |
| Країна-виробник | Італія |
| Маса | 150 г |
| Назва | Сканер штрих-коду Datalogic Heron HD3100 (HD3130-BK) |
| Наявність підставки | Так |
| Оптична система | Imager (CMOS) |
| Режим роботи | Ручний Автоматичний |
| Робота з підставкою | Так |
| Робоча дистанція | До 400 мм (UPC/EAN) |
| Розміри | 152х153х68 мм |
| Тип сканера | Провідний |
| Тип скануючого модуля | 1D (лінійні коди) |
| Товщина ліній коду | Від 0,102 мм (4 mil) |
| Удароміцність | Падіння з висоти 1,5 м на бетон |
| Умови роботи | Температура: 0...+50 °C Вологість: 5–90% (без утворення конденсату) Зовнішнє освітлення: до 100 000 лк Антистатичний захист: 16 кВ |
| Швидкість сканування | До 270 скан./с |
| Гарантія | 36 місяців |
Відгуки
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- «Нововю поштою» по Україні — вiд 60 грн.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Готівкою при отриманні.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Гарантія 12 місяців
Надаємо детальну консультацію та надаємо допомогу у виборі
Проводимо налаштування та адаптацію обладнання
Проводимо навчання персоналу з використання обладнання від SMC
Сканер штрих-коду Datalogic Heron HD3100 (HD3130-BK)
Ціна
4 675 грн