0
0
Рекомендуємо
Модель: 15800
Виробник: SunLux
Відгуки:
0
Ціна
4 940 грн
Характеристики:
(Дивитись усі)
1D Штрих-коди
EAN-8, EAN-13, UPC-A, UPC-E, Code 39, Code 93, Code 128, EAN128, Codabar, Industrial 2 of 5, Interleave 2 of 5, Matrix 2 of 5, MSI, GS1, і т.і.
Індикатори
Динамік, Індикатор
Інтерфейси
USB
Електроживлення
5 В постійного струму
Клас захисту
IP65
Опис
SUNLUX XL-528 - провідний промисловий сканер лінійних кодів з відмінним захистом та ергономікою для роботи в складних умовах. Швидкість сканування – 200 скан/с. Виготовлений з ударостійкого пластику, з прогумованими вставками, що надійно захищають оптику від пошкоджень.
Характеристики
| 1D Штрих-коди | EAN-8, EAN-13, UPC-A, UPC-E, Code 39, Code 93, Code 128, EAN128, Codabar, Industrial 2 of 5, Interleave 2 of 5, Matrix 2 of 5, MSI, GS1, і т.і. |
| Індикатори | Динамік, Індикатор |
| Інтерфейси | USB |
| Електроживлення | 5 В постійного струму |
| Клас захисту | IP65 |
| Колір | Чорний/жовтий |
| Комплект поставки | Сканер штрих-коду, документація |
| Країна-виробник | Китай |
| Маса | 301 г |
| Назва | Сканер штрих-коду SUNLUX XL-528 (Industrial) |
| Наявність підставки | Ні |
| Оптична система | Laser |
| Робота з підставкою | Так |
| Робоча дистанція | 50 см |
| Розміри | 186 x 66 x 90 |
| Тип сканера | Провідний |
| Тип скануючого модуля | 1D (лінійні коди) |
| Удароміцність | витримує падіння на бетон із висоти 1.5 метра |
| Умови роботи | От -20 °C до 50 °C |
| Швидкість сканування | 200 скан/сек |
| Гарантія | 12 місяців |
Відгуки
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- «Нововю поштою» по Україні — вiд 60 грн.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Готівкою при отриманні.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Гарантія 12 місяців
Надаємо детальну консультацію та надаємо допомогу у виборі
Проводимо налаштування та адаптацію обладнання
Проводимо навчання персоналу з використання обладнання від SMC
Сканер штрих-коду SUNLUX XL-528 (Industrial)
Ціна
4 940 грн