Zebra (Motorola) Symbol CS4070 — недорогий компактний імідж-сканер штрих-коду з функцією Bluetooth-передачі даних у режимі реального часу в додатках на смартфонах, ноутбуках та ін. Передова технологія гарантує зчитування більшості 1D/2D-штрих-кодів на електронних та паперових носіях, навіть якщо зображення пошкоджене, забруднене або подряпане. Інтуїтивний інтерфейс забезпечує простоту сканування, а завдяки спеціальним виїмкам пристрій зручно лягає в руку. Енергонезалежна флеш-пам'ять містить більше мільйона штрих-кодів (пакетний режим), що знадобиться для великих групових операцій. Вбудований модуль сканування SE4710 – це якість та надійність, які цінують користувачі Zebra у всьому світі. Широкий робочий діапазон дозволяє читати коди практично за будь-яких умов освітлення.
Характеристики
| 1D Штрих-коди | Основні 1D-штрих-коди |
| 2D Штрих-коди | Основні 2D-штрих-коди |
| Індикатори | Візуальна індикація успішного зчитування |
| Інтерфейси | USB |
| Акумулятор | Li-ion, 950 мА-год Тривалість роботи: 24 год/8500 сканувань (6 скан./с) на одній зарядці Тривалість зарядки: 220 хв |
| Клас захисту | IP42 |
| Колір | Чорний |
| Країна-виробник | США |
| Маса | 93 г (з акумулятором) |
| Назва | Сканер штрих-коду Zebra (Motorola/Symbol) CS4070 (CS4070-SR00004ZMWW) |
| Наявність підставки | Ні |
| Оптична система | Imager (CMOS) |
| Радіус дії | До 100/10 м |
| Режим підключення | HID |
| Режим роботи | Ручний |
| Робоча дистанція | До 650 мм (UPC/EAN) |
| Розміри | 112x46x26 мм |
| Стандарт радіозв'язку | Bluetooth |
| Тип сканера | Бездротовий |
| Тип скануючого модуля | 2D (двовимірні та лінійні коди) |
| Товщина ліній коду | Від 0,102 мм (4 mil) |
| Удароміцність | Падіння з висоти 1,5 м на бетон |
| Умови роботи | 0...+40 °C 10–95% відносної вологості без конденсації |
| Гарантія | 12 місяців |
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок