Багатоплощинний лазерний сканер Sunlux XL-2024 з USB, RS-232 та PS/2 підключеннями та роздільною здатністю 5mil. Має 24 смуги сканування, завдяки яким не потрібно "вишукувати" певний кут для зчитування штрих-коду на товарі. Висока швидкість сканування (1620 скан/с) та керуючий 32-х бітний процесор дозволяють з легкістю впоратися з обслуговуванням покупців у піковий час продажу та напливу. Компактний розмір дозволяє розмістити пристрій у касовому боксі або в будь-якому зручному для касира місці. Модель оснащена спеціальним захисним склом для надійної роботи модуля, що сканує. Для зручності користувача регулювання гучності здійснюється окремою сенсорною кнопкою, розміщеною на лицьовій стороні сканера. Успішне сканування підтверджується звуковим та світловим сигналом. Ідеальний варіант для супермаркетів, охорони здоров'я та контролю за виробничим процесом.
Характеристики
| 1D Штрих-коди | UPC/EAN/JAN, UPC/EAN with Supplementary, JAN 8 & JAN 13, ISBN/ISSN, EAN, Code 39, Code 39 with full ASCII, Code 93, Code 128, Codabar (NM7), Trioptic Code 39, MSI/Plessey, GS1 Code, Interleaved 2 of 5, Addendum 2 of 5, IATA Code, China Postal Code, Code 32, Industrial 2 of 5, Standart 2 of 5, Discrete 2 of 5, Matrix 2 of 5, Code 11, UPC/EAN RSS, RSS Variants |
| Індикатори | Двоколірний LED (блакитний та червоний) |
| Інтерфейси | USB, PS/2, RS-232 |
| Електроживлення | +9В, 430 mA (Відповідає CE & FCC DOC) |
| Колір | Чорний |
| Комплект поставки | Сканер, USB-кабель (2 м) |
| Контрастність зображення | 30% |
| Країна-виробник | Китай |
| Маса | 579 г |
| Назва | Сканер штрих-коду Sunlux XL-2024 |
| Наявність підставки | Ні |
| Оптична система | Laser |
| Режим роботи | Безперервний |
| Розміри | 152x152x75 мм |
| Тип сканера | Стаціонарний |
| Тип скануючого модуля | 1D (лінійні коди) |
| Товщина ліній коду | Від 0,127 мм (5 mil) |
| Удароміцність | Падіння з висоти 1,5 м на бетон |
| Умови роботи | 0°C ~ 45°C, при вологості %5 ~ %85 (без конденсату) |
| Швидкість сканування | 1600 скан/с |
| Гарантія | 12 місяців |
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок