Монтований 2D сканер штрих-коду Cino FA470 для експлуатації в складних умовах. Завдяки підвищеній продуктивності зчитування, функціональності та надійності пристрій можна легко інтегрувати в будь-яку POS-систему, промислову або конвеєрну лінію, пункти прийому та пропуску або використовувати як автономний пристрій.
Сканер призначений для сканування всіх типів штрих-кодів (одномірних та двовимірних) штрих-кодів з паперових носіїв, пластику або цифрового дисплея, у тому числі і забруднені, низькоконтрастні або пошкоджені штрих-коди.
Тестовий режим дає можливість операторам визначити оптимальний кут і відстань для встановлення апарату та максимально ефективної роботи. При вибраному режимі "Test" пристрій автоматично виконує кілька зчитувань та виводить коефіцієнт успішності сканування. Таким чином, користувач має можливість визначити позицію, на якій сканер буде працювати максимально успішно.
Для виконання різноманітних завдань у різних сферах у сканері доступні 5 режимів роботи:
- “Trigger” – пристрій підтримує зовнішню команду для активації функції зчитування. У цьому режимі вмикається підсвічування і як тільки було виконано успішне сканування або запущено команду вимкнення, пристрій переходить в режим відключення і чекає наступної активації.
- "Alternative" - при зовнішній активації сканер буде виконувати зчитування на весь період Time-out (від 100 мс до 90 с), після цього пристрій відключиться і чекатиме наступного запуску.
- "Level" - коли сканер отримує команду запуску, він активується та включає підсвічування, яке працює до успішного зчитування або завершення встановленого часу Time-out (від 100 мс до 90 с). Після вимкнення підсвічування сканер чекатиме на отримання наступної команди.
- "Presentation" - при виборі цього режиму сканер включає фонове підсвічування для виявлення штрих-кодів і чекатиме появи в його полі зору зображення, схожого на штрих-код. При його виявленні пристрій включає режим зчитування до закінчення періоду Time-out. Після відключення підсвічування сканер чекатиме на наступну команду. Оператор може регулювати чутливість більш ефективного сканування.
- "Force" - у цьому режимі сканер виконує сканування на максимально можливій швидкості без програмної команди або натискання кнопки. Пристрій скануватиметься, доки не буде переведено в інший режим.
Компактний, маленький і простий в установці сканер може також використовуватися і для приміщень з обмеженим простором. Міцна конструкція та ступінь захисту IP54 надійно захищають сканер під час падіння, а також від попадання вологи або пилу всередину механізму. А зручний монтаж на болти з різьбленням М3 дозволяє швидко та легко виконати встановлення обладнання.
Для підвищення зручності експлуатації, прилад оснащений популярними інтерфейсами – USB та емуляцією COM порту.
Характеристики
| 1D Штрих-коди | Code 39, Code 39 Full ASCII, Code 32, Code 128, GS1-128, Codabar, Code 11, Code 93, Standard & Industrial 2 of 5, Interleaved & Matrix 2 of 5, IATA, UPC/EAN/JAN, UPC/EAN/JAN with Addendum, Telepen, MSI/Plessey & UK/Plessey , GS1 DataBar, Linear & Linear Stacked |
| 2D Штрих-коди | PDF417, Micro PDF417, Codablock F, Code 16K, Code 49, Composite Codes, DataMatrix, MaxiCode, QR Code, Aztec, MicroQR |
| Індикатори | 3 LED для живлення, вдалого зчитування та статусу Кнопка "Тест" Програмований звуковий сигнал |
| Інтерфейси | USB, USB HID, USB COM |
| Електроживлення | Робота: 285мA 5В Очікування: 160мA 5В |
| Клас захисту | IP54 |
| Колір | Сірий |
| Контрастність зображення | 20% мінімальний контраст |
| Країна-виробник | Тайвань |
| Мінімальний дозвіл | 3 mil Code 39 5 mil DM |
| Маса | 101 г |
| Назва | Сканер штрих-коду Cino FA470 2D USB вбудований |
| Наявність підставки | Ні |
| Оптична система | Imager (CMOS) |
| Розміри | 47.6 мм (Д) x 40.6 мм (Ш) x 25.6 мм (В) |
| Тип сканера | Вбудований |
| Тип скануючого модуля | 2D (двовимірні та лінійні коди) |
| Товщина ліній коду | Від 0,076 мм (3 mil), Від 0,127 мм (5 mil) |
| Удароміцність | Витримує багаторазові падіння з висоти 1,5 м на бетон |
| Умови роботи | Робоча температура: -10°C до 50°C Вологість: від 5% до 95% без утворення конденсату |
| Гарантія | 12 місяців |
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок