Сканер штрих-коду Newland HR1550-CE - високоефективний сканер з високою швидкістю зчитування інформації. Після сканування одновимірних штрих-кодів пристрій передає отриману інформацію в базу даних за допомогою сучасної системи передачі даних. Максимальна дальність до основної бази становить 50 м, що дозволяє використовувати прилад на складах та великих приміщеннях. За допомогою технології Zigbee можна збільшити зону роботи сканера. Newland HR1550-CE підтримує трирежимну систему передачі: синхронна, асинхронна, режим накопичення. У режимі без доступу до бази (режим накопичення) пристрій може зберігати понад 4000 лічених штрих-кодів. Ергономічний корпус та прогумована рукоятка дозволяє комфортно використовувати сканер. Може використовуватися в супермаркетах, торгових центрах, холодних складах, складських приміщеннях, логістиці, фінансовій діяльності.
Характеристики
| 1D Штрих-коди | Code128, EAN-13, EAN-8, Code39,UPC-A, UPC-E, Codabar, Interleaved 2 of 5, ISBN,Code 93, UCC/EAN-128, GS1 Databar, PDF417, MicroPDF417 |
| Індикатори | світлодіод та звуковий сигнал |
| Інтерфейси | USB |
| Акумулятор | Літій-іонний акумулятор 2200 мАг, 3,7 Вм |
| Клас захисту | IP54 |
| Колір | Сірий |
| Комплект поставки | Сканер, кабель, блок живлення, підставка |
| Контрастність зображення | 25% різниця відбитого світла |
| Країна-виробник | Китай |
| Маса | Сканер 219 г (включаючи батарею), підставка 150 г |
| Назва | Сканер штрих-коду Newland HR1550-CE Wahoo |
| Наявність підставки | Так |
| Оптична система | Imager (CMOS) |
| Радіус дії | 50 м |
| Режим роботи | Ручний |
| Робоча дистанція | до 50 см |
| Розміри | 113.5 x 73 x 159 мм |
| Стандарт радіозв'язку | Bluetooth |
| Тип сканера | Бездротовий |
| Тип скануючого модуля | 1D (лінійні коди) |
| Товщина ліній коду | Від 0,102 мм (4 mil) |
| Удароміцність | Витримує падіння з висоти 1,8 м |
| Умови роботи | Робоча температура Від -10 до +50°C Вологість від 5 до 95 % (за відсутності конденсату) |
| Швидкість сканування | 300 скан\с |
| Гарантія | 36 місяців |
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок