Бездротовий сканер штрих-коду Newland HR3260-CS - ручний Linear image сканер з високою швидкістю зчитує лінійні та двомірні штрих-коди. Може працювати в ручному та автоматичному режимі. Передача інформації здійснюється не символічно, а цілим масивом. Також може працювати в режимі мережі ZigBee (синхронний, асинхронний, а також режим накопичення інформації). Максимальна робоча відстань до бази становить 50 м, що дозволяє використовувати пристрій великих складських приміщеннях. Сканер виготовлений із спеціального ударостійкого пластику та може використовуватись за несприятливих умов роботи. Спеціальні протиковзкі вставки на рукояті дозволяють з комфортом тримати сканер у руці.
Характеристики
| 1D Штрих-коди | Code 128, EAN-13, EAN-8, Code 39, Code 11, UPC-A, UPC-E, Codabar, Interleaved 2 of 5, ISBN, ISSN, Code93, Industrial 2 of 5, Matrix 2 of 5, Plessy, UCC/EAN-128, GS1 Databar. |
| 2D Штрих-коди | PDF317, QR Code, Data Matrix |
| Індикатори | світлодіод та звуковий сигнал |
| Інтерфейси | USB |
| Акумулятор | 2200 mAh Li-ion battery |
| Клас захисту | IP54 |
| Колір | Чорний |
| Комплект поставки | Сканер, кабель, блок живлення, підставка |
| Контрастність зображення | Мінімальна різниця відображення 25% |
| Країна-виробник | Китай |
| Маса | Сканера: 252g База сканера: 150g |
| Назва | Сканер штрих-коду Newland HR3260-CS |
| Наявність підставки | Так |
| Оптична система | Imager (CMOS) |
| Радіус дії | 50 м |
| Режим роботи | Ручний, автоматичний |
| Робоча дистанція | 290 мм |
| Розміри | 113.5 x 73.0 x 159.0 мм |
| Стандарт радіозв'язку | Bluetooth |
| Тип сканера | Бездротовий |
| Тип скануючого модуля | 2D (двовимірні та лінійні коди) |
| Товщина ліній коду | Від 0,127 мм (5 mil) |
| Удароміцність | Витримує падіння з висоти 1,8 м |
| Умови роботи | Робоча температура -20℃ to +50℃ Температура зберігання -20℃ to +70℃ Вологість 5% to 93% (non-condensing) |
| Швидкість сканування | 240 скан/с |
| Гарантія | 36 місяців |
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок