0
0
Рекомендуємо
Модель: QM2430-BK-433K1
Виробник: Datalogic
Відгуки:
0
Ціна
10 313 грн
Характеристики:
(Дивитись усі)
1D Штрих-коди
Автоматично розпізнає всі стандартні 1D штрих-коди, включаючи лінійні коди сімейства GS1 DataBar
2D Штрих-коди
Aztec; Data Matrix; MaxiCode; Micro QR Code; QR Code; Китайський 2D код Han Xin
Індикатори
Динамік (Настроюється тон), підтвердження успішного зчитування, світловий індикатор успішного зчитування
Інтерфейси
USB, RS-232
Електроживлення
Живлення: Від акумулятора Тип акумулятора: Li-ion Ємність: 1400 мА Напруга живлення: 12 В Час заряду: 4 год Кількість зчитувань після однієї зарядки: 30000
Характеристики
| 1D Штрих-коди | Автоматично розпізнає всі стандартні 1D штрих-коди, включаючи лінійні коди сімейства GS1 DataBar |
| 2D Штрих-коди | Aztec; Data Matrix; MaxiCode; Micro QR Code; QR Code; Китайський 2D код Han Xin |
| Індикатори | Динамік (Настроюється тон), підтвердження успішного зчитування, світловий індикатор успішного зчитування |
| Інтерфейси | USB, RS-232 |
| Електроживлення | Живлення: Від акумулятора Тип акумулятора: Li-ion Ємність: 1400 мА Напруга живлення: 12 В Час заряду: 4 год Кількість зчитувань після однієї зарядки: 30000 |
| Клас захисту | IP42 |
| Колір | Чорний |
| Комплект поставки | Сканер, підставка, USB-кабель, посібник користувача |
| Контрастність зображення | 25% |
| Країна-виробник | Італія |
| Маса | Вага сканера: 0.2 кг Вага підставки: 0.23 кг |
| Назва | Сканер штрих-кодів Datalogic QuickScan I QM2400 |
| Наявність підставки | Так |
| Оптична система | Imager (CMOS) |
| Радіус дії | 25 м |
| Робота з підставкою | Так |
| Розміри | 163 x 91 x 41 мм |
| Тип сканера | Бездротовий |
| Тип скануючого модуля | 2D (двовимірні та лінійні коди) |
| Товщина ліній коду | Від 0,102 мм (4 mil) |
| Удароміцність | Максимальна висота падіння 1,5 м |
| Умови роботи | Температура експлуатації: від 0°C до +50°C Температура зберігання: від -40°C до +70°C Вологість при експлуатації: від 5 до 95 % без конденсації |
| Гарантія | 36 місяців |
Відгуки
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- «Нововю поштою» по Україні — вiд 60 грн.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Готівкою при отриманні.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Гарантія 12 місяців
Надаємо детальну консультацію та надаємо допомогу у виборі
Проводимо налаштування та адаптацію обладнання
Проводимо навчання персоналу з використання обладнання від SMC
Сканер штрихкоду Datalogic QuickScan I QM2400
Ціна
10 313 грн