0
0
Рекомендуємо
Модель: 5857
Виробник: GoDEX
Відгуки:
0
Ціна
1 898 грн
Характеристики:
(Дивитись усі)
1D Штрих-коди
Codabar; Code 3 of 9 включаючи PARAF; Interleaved 2 of 5; Straight 2 of 5 Industrial; Matrix 2 of 5; Code 11; Code 93; Code 128; UPC; EAN/JAN; China Postal Code; GS1 DataBar. 2005 Sunrise/GTIN-сумісність
Інтерфейси
USB
Електроживлення
Вхідна напруга (постійний струм): 5 ± 0,25 В
Клас захисту
IP42
Колір
Чорно-помаранчевий
Опис
Бюджетний лазерний сканер штрихкодів G220 з USB-підключенням декодує практично всі популярні 1D штрихкоди. Рекомендується для невеликих торгових точок та точок продажу. Корпус виготовлений із якісного високоміцного пластику та має ергономічний дизайн. Прогумовані вставки надійно захищають оптику при падінні. Виконаний у чорно-жовтогарячих кольорах.
Характеристики
| 1D Штрих-коди | Codabar; Code 3 of 9 включаючи PARAF; Interleaved 2 of 5; Straight 2 of 5 Industrial; Matrix 2 of 5; Code 11; Code 93; Code 128; UPC; EAN/JAN; China Postal Code; GS1 DataBar. 2005 Sunrise/GTIN-сумісність |
| Інтерфейси | USB |
| Електроживлення | Вхідна напруга (постійний струм): 5 ± 0,25 В |
| Клас захисту | IP42 |
| Колір | Чорно-помаранчевий |
| Комплект поставки | Cканер, USB-кабель (2 м) |
| Контрастність зображення | Мінімум 30% |
| Країна-виробник | Тайвань |
| Маса | 0,12 кг |
| Назва | Сканер штрих-кодів GODEX GS220 |
| Наявність підставки | Ні |
| Оптична система | Laser |
| Режим роботи | Ручний/безперервний |
| Робота з підставкою | Опціонально |
| Робоча дистанція | До 25 см |
| Розміри | Довжина: 110 мм Висота: 153 мм Ширина: 70 мм |
| Тип сканера | Провідний |
| Тип скануючого модуля | 1D (лінійні коди) |
| Удароміцність | Допускається падіння з висоти до 1 м |
| Умови роботи | Температурні умови: Робоча температура: 0…40 °С; Температура зберігання: –40…+60 °C Вологість: 5–95% (без утворення конденсату) |
| Швидкість сканування | 100 скан./с |
| Гарантія | 24 місяці |
Відгуки
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- «Нововю поштою» по Україні — вiд 60 грн.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Готівкою при отриманні.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Гарантія 12 місяців
Надаємо детальну консультацію та надаємо допомогу у виборі
Проводимо налаштування та адаптацію обладнання
Проводимо навчання персоналу з використання обладнання від SMC
Сканер штрих-кодів GODEX GS220
Ціна
1 898 грн