SUNLUX XL-3200A (v.2) - провідний image-сканер для 1D, 2D та GS1 Databar штрих-кодів з високою ефективністю зчитування. У другій версії сканера (v.2) встановлено покращений зчитуючий модуль, що забезпечує відмінну якість зчитування, також оновлено механізм підсвічування штрих-коду. Простий у використанні, має функцію plug-n-play. Підтримує автоматичний, ручний та безперервний режим сканування. Завдяки спеціальному підсвічуванню пристрій легко обробляє штрих-коди з екранів смартфонів та інших девайсів, а також легко сканує у темному приміщенні. Працює із функцією автодетекції кодів. Максимальна дальність зчитування становить 25 см за контрастності від 15%.
Корпус відповідає класу захисту IP54 та може експлуатуватися за низьких температур. Невелика вага та зручна обтічна форма спрощують його експлуатацію та не дають додаткове навантаження на руку оператора. Пристрій оснащений широким набором інтерфейсів - USB HID, Virtual COM і RS-232 для комфортного підключення до POS-системи. Живлення походить від електричної мережі через змінний кабель, підключення через роз'єм USB.
Сканер рекомендується до використання в супермаркетах та гіпермаркетах, складських приміщеннях, фармацевтики та громадського сектору. Призначений для максимального спрощення інвентаризації, обліку товару, полегшення праці касира особливо зручні при роботі з великим обладнанням, яке неможливо піднести до стаціонарного сканера.
Характеристики
| 1D Штрих-коди | UPC-A; UPC-E; EAN-8; EAN-13; Code39; Codabar; Code128; Interleaved 2 of 5;lndustrial 2 of 5; Matrix 2 of 5; Code 93; UCC/EAN 128; Code 11: MSI; UK/Plessey : ISBN/ISSN; GS1 Dalabar Expanded: GS1 Dalabar;GS1 Dalabar Limited. |
| 2D Штрих-коди | QR code; PDF 417; Dalamalrix |
| Індикатори | звуковий сигнал, світловий індикатор |
| Інтерфейси | USB |
| Електроживлення | 5В, 230 мА |
| Колір | Чорний |
| Комплект поставки | Підставка, сканер |
| Контрастність зображення | від 15% |
| Країна-виробник | Китай |
| Маса | 229 г |
| Назва | Сканер штрих-коду SUNLUX XL-3200A 2D (v.2) (з підставкою) |
| Наявність підставки | Так |
| Оптична система | Imager (CMOS) |
| Режим роботи | Ручний, Постоянный, Автоматичний |
| Робота з підставкою | Так |
| Робоча дистанція | до 25 см |
| Розміри | 175 x 73 x 102 мм |
| Тип сканера | Провідний |
| Тип скануючого модуля | 2D (двовимірні та лінійні коди) |
| Товщина ліній коду | Від 0,102 мм (4 mil) |
| Умови роботи | Температура: від -10 °C до 55 °C Вологість: від 5% до 95% без утворення конденсату |
| Гарантія | 12 місяців |
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок