0
0
Рекомендуємо
Модель: 14181
Виробник: Cino
Відгуки:
0
Ціна
12 100 грн
Характеристики:
(Дивитись усі)
1D Штрих-коди
Code 39, Code 39 Full ASCII, Code 32, Code 128, GS1-128, Codabar, Code 11, Code 93, Standard & Industrial 2 of 5, Interleaved & Matrix 2 of 5, IATA, UPC/EAN/JAN, UPC/EAN/JAN with Addendum,Telepen, MSI/Plessey & UK/Plessey ,GS1 DataBar, Linear & Linear Stacked
2D Штрих-коди
PDF417, Micro PDF417, Codablock F, Code 16K, Code 49, Composite Codes, DataMatrix, MaxiCode, QR Code, Aztec, MicroQR
Індикатори
Світловий та звуковий
Інтерфейси
USB
Акумулятор
3.7В, 1150 мАч Li-ion акумулятор
Опис
Кишеньковий бездротовий сканер штрих-коду Cino PA670BT для професійного застосування. Колір білий. Робоча дистанція пристрою 16.5 см (UPC/EAN), товщина ліній коду від 0,076 мм (3 mil). Допустимий кут повороту/вертикального/горизонтального нахилу: ±360°/±75°/±55°, при контрастності зображень від 20%. Клас захисту IP65, витримує падіння на бетон з висоти до 2 м. Робоча температура: –10...+50 °C.
Характеристики
| 1D Штрих-коди | Code 39, Code 39 Full ASCII, Code 32, Code 128, GS1-128, Codabar, Code 11, Code 93, Standard & Industrial 2 of 5, Interleaved & Matrix 2 of 5, IATA, UPC/EAN/JAN, UPC/EAN/JAN with Addendum,Telepen, MSI/Plessey & UK/Plessey ,GS1 DataBar, Linear & Linear Stacked |
| 2D Штрих-коди | PDF417, Micro PDF417, Codablock F, Code 16K, Code 49, Composite Codes, DataMatrix, MaxiCode, QR Code, Aztec, MicroQR |
| Індикатори | Світловий та звуковий |
| Інтерфейси | USB |
| Акумулятор | 3.7В, 1150 мАч Li-ion акумулятор |
| Клас захисту | IP65 |
| Колір | Чорний |
| Комплект поставки | Сканер, акумулятор, USB-кабель, посібник користувача |
| Контрастність зображення | Від 20% |
| Країна-виробник | Тайвань |
| Маса | 0,135 кг |
| Назва | Сканер штрих-коду Cino PA670BT-HD USB (білий) |
| Наявність підставки | Ні |
| Оптична система | Imager (CMOS) |
| Радіус дії | 100 метрів при роботі з док станцією (на відкритому просторі) |
| Режим підключення | PAIR mode, PICO mode, SPP mode, HID mode |
| Режим роботи | Ручний |
| Робота з підставкою | Ні |
| Робоча дистанція | 3 mil (0.07 мм) C39 3~8 см (1.1”~3.1”) 5 mil (0.13 мм) C39 3~11 см (1.1”~4.3”) 13 mil (0.33 мм) UPC/EAN 2.5~16.5 см ( 0.9”~6.4”) 5 mil (0.13 мм) DM 3.5~9 см ( 1.3”~3.5”) 10 mil (0.25 мм) QR 3.5~8 см ( 1.3”~3.1”) |
| Розміри | 119х49х24/38 мм |
| Стандарт радіозв'язку | Bluetooth |
| Тип сканера | Бездротовий |
| Тип скануючого модуля | 2D (двовимірні та лінійні коди) |
| Товщина ліній коду | Від 0,076 мм (3 mil) |
| Удароміцність | Падіння з висоти 2 м на бетон |
| Умови роботи | –10...+50 °C5–95% відносної вологості (без утворення конденсату) |
| Гарантія | 12 місяців |
Відгуки
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- «Нововю поштою» по Україні — вiд 60 грн.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Готівкою при отриманні.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Гарантія 12 місяців
Надаємо детальну консультацію та надаємо допомогу у виборі
Проводимо налаштування та адаптацію обладнання
Проводимо навчання персоналу з використання обладнання від SMC
Сканер штрих-коду Cino PA670BT-HD USB (білий)
Ціна
12 100 грн