0
0
Рекомендуємо
Модель: 9672
Виробник: SunLux
Відгуки:
0
Ціна
2 750 грн
Характеристики:
(Дивитись усі)
1D Штрих-коди
EAN-8, EAN-13, UPC-A, UPC-E, Code 39, Code 93, Code 128, Codabar, Interleaved 2 of 5, ISBN/ISSN, UCC/EAN-128, GS1 Databar и др.
2D Штрих-коди
PDF417, QR (Model 1/2, miroco), DataMatrix (ECC200, ECC000, 050, 080, 100, 140) и др.
Індикатори
Звуковий, Світловий
Інтерфейси
USB
Електроживлення
5 В, 85 мА (піковий струм - 120 мА)
Опис
SUNLUX XL-3600 якісно та швидко зчитує та декодує 2D- та 1D-штрих-коди популярних форматів (у тому числі з екрану). Підтримує USB-інтерфейс. Протиударний корпус типу "пістолет" витримує падіння з висоти до 1,5 м, а також не пропускає пил та вологу. Повнофункціональне і при цьому недороге рішення для POS-терміналів роздрібної торгівлі, складської, транспортної, виробничої логістики та ін. Сканер оснащений спеціальним білим підсвічуванням та червоним світлодіодом для прицілювання.
Ударостійкість: падіння на бетон із висоти до 1,5 м.
Робоча температура: 0...+45 °C.
Характеристики
| 1D Штрих-коди | EAN-8, EAN-13, UPC-A, UPC-E, Code 39, Code 93, Code 128, Codabar, Interleaved 2 of 5, ISBN/ISSN, UCC/EAN-128, GS1 Databar и др. |
| 2D Штрих-коди | PDF417, QR (Model 1/2, miroco), DataMatrix (ECC200, ECC000, 050, 080, 100, 140) и др. |
| Індикатори | Звуковий, Світловий |
| Інтерфейси | USB |
| Електроживлення | 5 В, 85 мА (піковий струм - 120 мА) |
| Клас захисту | IP54 |
| Колір | Чорний |
| Комплект поставки | Сканер, USB-кабель (2 м) |
| Контрастність зображення | Від 15% |
| Країна-виробник | Китай |
| Мінімальний дозвіл | 640 x 480 |
| Маса | 0,228 кг |
| Назва | Сканер штрих-коду SUNLUX XL-3600 2D |
| Наявність підставки | Ні |
| Оптична система | Imager (CMOS) |
| Режим роботи | Ручний, Безперервний |
| Робота з підставкою | Ні |
| Робоча дистанція | 220 мм |
| Розміри | 170x68x98 мм |
| Тип сканера | Провідний |
| Тип скануючого модуля | 2D (двовимірні та лінійні коди) |
| Товщина ліній коду | Від 0,102 мм (4 mil) |
| Удароміцність | Падіння з висоти 1,5 м на бетон |
| Умови роботи | 0...+45 °C |
| Швидкість сканування | 30 раз/с |
| Гарантія | 12 місяців |
Відгуки
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- «Нововю поштою» по Україні — вiд 60 грн.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Готівкою при отриманні.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Гарантія 12 місяців
Надаємо детальну консультацію та надаємо допомогу у виборі
Проводимо налаштування та адаптацію обладнання
Проводимо навчання персоналу з використання обладнання від SMC
Сканер штрих-коду SUNLUX XL-3600 2D
Ціна
2 750 грн