0
0
Рекомендуємо
Модель: 17197
Виробник: Zebra (Motorola/Symbol)
Відгуки:
0
Ціна
9 900 грн
Характеристики:
(Дивитись усі)
1D Штрих-коди
Code 39, Code 128, Code 93, Codabar/NW7, Code 11, MSI Plessey, UPC/EAN, I 2 of 5, Korean 3 of 5, GS1 DataBar, Base 32 (Italian Pharma)
2D Штрих-коди
PDF417, Micro PDF417, Composite Codes, TLC-39, Aztec, DataMatrix, MaxiCode, QR Code, Micro QR, Chinese Sensible (Han Xin), Postal Codes
Індикатори
Звуковий сигнал
Інтерфейси
RS-232
Електроживлення
5±10% постійного струму, 480 мА (сканування) 5±10% постійного струму, 125 мА (очікування)
Характеристики
| 1D Штрих-коди | Code 39, Code 128, Code 93, Codabar/NW7, Code 11, MSI Plessey, UPC/EAN, I 2 of 5, Korean 3 of 5, GS1 DataBar, Base 32 (Italian Pharma) |
| 2D Штрих-коди | PDF417, Micro PDF417, Composite Codes, TLC-39, Aztec, DataMatrix, MaxiCode, QR Code, Micro QR, Chinese Sensible (Han Xin), Postal Codes |
| Індикатори | Звуковий сигнал |
| Інтерфейси | RS-232 |
| Електроживлення | 5±10% постійного струму, 480 мА (сканування) 5±10% постійного струму, 125 мА (очікування) |
| Клас захисту | IP52 |
| Колір | Чорний |
| Комплект поставки | Набір для монтажу |
| Контрастність зображення | Від 25% |
| Країна-виробник | США |
| Маса | 500 г |
| Назва | Сканер штрих-коду Zebra (Motorola/Symbol) DS7708 (DS7708-SR4R0110ZCE) |
| Наявність підставки | Ні |
| Оптична система | Imager (CMOS) |
| Режим роботи | Презентаційний |
| Робота з підставкою | Ні |
| Робоча дистанція | До 261 мм (UPC/EAN) |
| Розміри | 143x149x97 мм |
| Тип сканера | Стаціонарний |
| Тип скануючого модуля | 2D (двовимірні та лінійні коди) |
| Товщина ліній коду | Від 0,076 мм (3 mil) |
| Умови роботи | 0...+40 °C 5–85% відносної вологості без конденсації |
| Швидкість сканування | Швидкість проходу: до 254 см/с |
| Гарантія | 36 місяців |
Відгуки
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- «Нововю поштою» по Україні — вiд 60 грн.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Готівкою при отриманні.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Гарантія 12 місяців
Надаємо детальну консультацію та надаємо допомогу у виборі
Проводимо налаштування та адаптацію обладнання
Проводимо навчання персоналу з використання обладнання від SMC
Сканер штрих-коду Zebra (Motorola/Symbol) DS7708 (DS7708-SR4R0110ZCE)
Ціна
9 900 грн