Cino F560 – найдоступніша модель у лінійці тайванського виробника. Поєднання переваг імідж-сканування та демократичної ціни робить цей сканер дуже привабливим для малого бізнесу тощо. Запатентована технологія FuzzyScan 3.0 розпізнає всі лінійні штрих-коди. Крім того, Cino F560 може зчитувати штрих-коди з дзеркальних та нерівних поверхонь, завдяки чому цей бюджетний сканер буде гарним вибором для аптек та кіосків. Проста та надійна модель, що добре зарекомендувала себе на ринку таких виробів. Ідеальне бюджетне рішення для терміналів, де застосовується послідовне підключення RS-232.
Динамічна швидкість зчитування: 300 скан/с.
Робоча дистанція: від 30 см (UPC/EAN).
Товщина ліній коду: 0,076 мм (3 mil).
Допустимий кут вертикального/горизонтального нахилу: ±65°/±65°.
Контрастність зображення: від 20%.
Клас захисту: IP41.
Ударостійкість: падіння на бетон із висоти до 1,5 м.
Робоча температура: –10…+50 °C.
Характеристики
| 1D Штрих-коди | Code 39, Code 39 Full ASCII, Code 32, Code 39 Trioptic Code 128, GS1-128, Codabar, Code 11, Code 93 Standard & Industrial 2 of 5, Interleaved & Matrix 2 of 5 German Postal Code, China Postal Code, IATA UPC/EAN/JAN, UPC/EAN/JAN with Addendum Telepen, MSI/Plessey & UK/Plessey GS1 DataBar (formerly RSS) Linear, Linear-stacked |
| Індикатори | Синій LED-індикатор Програмований звуковий сигнал |
| Інтерфейси | RS-232 |
| Електроживлення | 5 В ± 10% 850 мВт (робота) 375 мВт (очікування) |
| Клас захисту | IP41 |
| Колір | Чорний |
| Комплект поставки | Сканер, USB-кабель, посібник користувача |
| Контрастність зображення | Від 20% |
| Країна-виробник | Тайвань |
| Маса | 0,106 кг |
| Назва | Сканер штрих-коду Cino F560 (чорний) (RS-232) |
| Наявність підставки | Ні |
| Оптична система | Imager (CMOS) |
| Режим роботи | Ручний Автоматичний |
| Робота з підставкою | Так |
| Робоча дистанція | Більше 33 см для 100% UPC/EAN; до 45 см для 20 mil Code 39 |
| Розміри | 165х65х39 мм |
| Тип сканера | Провідний |
| Тип скануючого модуля | 1D (лінійні коди) |
| Товщина ліній коду | Від 0,076 мм (3 mil) |
| Удароміцність | Падіння з висоти 1,5 м на бетон |
| Умови роботи | –10...+50 °C5–95% відносної вологості (без утворення конденсату) |
| Швидкість сканування | 300 раз/с |
| Гарантія | 12 місяців |
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок