Стаціонарний сканер FuzzyScan S680 був розроблений з урахуванням потреб клієнтів та зручності покупок. Його модний та компактний зовнішній вигляд, відмінна зчитуваність 1D/2D штрихкодів та універсальний дизайн підставки роблять S680 добре підходящим для роздрібної торгівлі, комерційних, готельних та транспортних додатків. Зі сканером Cino S680 ви отримуєте можливість збільшити межі продуктивності за рахунок швидких транзакцій та швидкого переміщення черги, оптимізуючи як середовище касира, так і систему самообслуговування. Зручна підставка дозволяє розміщувати пристрій у будь-якому зручному місці – на прилавку, на столі, хост машині без необхідності покупки додаткового кріплення.
Cino S680 виконує різноманітні вимоги до сканування. Він не тільки забезпечує виняткову продуктивність сканування та широкий діапазон читаності, але також може виводити дані багатьма мовами, долаючи мовні бар'єри. Це збільшує рентабельність інвестицій. Вбудований програмований динамік забезпечує достатню гучність і дозволяє регулювати тон, гучність та тривалість звукового сигналу відповідно до ваших уподобань. Багатобарвні індикатори у верхній частині сканера яскраві та інформативні. Аудіо- та візуальні відгуки інформують користувачів про статуси роботи пристрою. DataWizard Premium - це унікальна функція, розроблена для сканерів FuzzyScan, яка дозволяє користувачам програмувати сканер відповідно до своїх конкретних потреб без зміни основної програми. Це включає виконання різних типів обробки, вилучення і перевірки даних, а також налаштування зворотного зв'язку сканера. DataWizard Premium дає сканерам FuzzyScan Cino конкурентну перевагу, що дозволяє виділитися на ринку.
У новітній технології обробки зображень Cino FuzzyScan використовуються алгоритми машинного навчання, а також новітні розробки у розпізнаванні зображень, завдяки чому продуктивність та оперативність сканування штрих-кодів досягають нового максимуму. Завдяки технології обробки зображень FuzzyScan S680 забезпечує неперевершену продуктивність зчитування серед інших сканерів цього класу. Він здатний миттєво захоплювати найскладніші та проблемні штрих-коди, включаючи щільні, неякісні, спотворені, брудні, пошкоджені або погано надруковані штрих-коди, а також електронні штрих-коди на екранах смартфонів, такі як цифрові купони, подарункові сертифікати, посадкові та картки лояльності та інші комерційні програми. З функцією всеспрямованого сканування користувачу не потрібно вирівнювати штрих-код, в сканері використовується сучасний датчик наближення і широкий кут сканування, який значно збільшує швидкість обслуговування і забезпечує максимальний комфорт використання навіть за відсутності досвіду в скануванні.
Підходить для зчитування даних з цифрових програм "Дія" та інших програм для ідентифікації персональних даних, в яких необхідне зчитування QR коду.
Характеристики
| 1D Штрих-коди | Code 39, Code 39 Full ASCII, Code 32, Code 128, GS1-128, GS1 DataBar, Codabar, Code 11, Code 93, Standard 2 of 5, Industrial 2 of 5, Interleaved 2 of 5, Matrix 2 of 5, IATA, Telepen, MSI/Plessey & UK/Plessey, UPC/EAN/JAN, UPC/EAN/JAN with Addendum |
| 2D Штрих-коди | PDF417, Micro PDF417, Codablock F, Code 16K, Code 49, Composite Codes, DataMatrix, MaxiCode, QR Code, MicroQR, Aztec |
| Індикатори | Світлодіоди для індикації живлення, правильного читання та стану Програмований динамік |
| Інтерфейси | USB |
| Електроживлення | Від 4,5 до 5,5 В постійного струму |
| Клас захисту | IP52 |
| Колір | Чорний |
| Контрастність зображення | 15% |
| Країна-виробник | Тайвань |
| Мінімальний дозвіл | 3 mil Code 39 5 mil DM |
| Маса | 150 г |
| Назва | Сканер штрих-коду Cino S680 |
| Наявність підставки | Так |
| Оптична система | Imager (CMOS) |
| Робота з підставкою | Так |
| Розміри | 90,4 мм (Д) x 90,1 мм (Ш) x 148,5 мм (Г) |
| Тип сканера | Стаціонарний |
| Тип скануючого модуля | 2D (двовимірні та лінійні коди) |
| Товщина ліній коду | Від 0,076 мм (3 mil) |
| Удароміцність | Витримує багаторазові падіння з 1,5 м на бетон |
| Умови роботи | від -10˚C до 50˚C, при відносній вологості від 5% до 95%, без конденсації |
| Гарантія | 12 місяців |
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок