Компактний бездротовий сканер штрих-коду Cino PF680BT легко поміститься в кишені куртки або штанів і надійно захищений від проникнення пилу та вологи (IP65). Причому ціна на цю промислову модель залишилася такою самою, як і на звичайний бездротовий Bluetooth-сканер.
Портативний дизайн абсолютно не вплинув на можливості PF680BT до зчитування штрих-кодів. Запатентована технологія імідж-сканування FuzzyScan 3.0 бездоганно розпізнає найскладніші зображення. При цьому не важливо, в якому стані штрих-код: будь він потертий, надірваний або навіть замальований кульковою ручкою - Cino PF680BT впорається з будь-яким завданням.
Динамічна швидкість зчитування: 500 скан/с.
Робоча дистанція: понад 61 см (UPC/EAN).
Товщина ліній коду: 0,076 мм (3 mil).
Допустимий кут повороту/вертикального/горизонтального нахилу: ±65°/±65°/±55°.
Контрастність зображення: від 20%.
Клас захисту: IP65.
Ударостійкість: падіння на бетон із висоти до 1,8 м.
Робоча температура: –10…+50 °C.
Док-станція у комплекті.
Характеристики
| 1D Штрих-коди | Code 39, Code 39 Full ASCII, Code 32, Code 39 Trioptic Code 128, GS1-128, Codabar, Code 11, Code 93 Standard & Industrial 2 of 5, Interleaved & Matrix 2 of 5 German Postal Code, China Postal Code, IATA UPC/EAN/JAN, UPC/EAN/JAN with Addendum Telepen, MSI/Plessey & UK/Plessey GS1 DataBar (formly RSS) Linear & Linear Stacked |
| Індикатори | Світловий та звуковий |
| Інтерфейси | USB |
| Акумулятор | 3.7В, 1150 мАч Li-ion акумулятор |
| Док-станція (Smart Cradle) | Стандарт радіозв'язку: Bluetooth v4.0 Режим зарядки акумулятора: Швидка зарядка Індикатори: 1 блакитний індикатор зв'язку, 2-колірний індикатор стану, звуковий сигнал, кнопка виявлення/скидання Інтерфейси: PS/2 (DOS V) розрив клавіатури, TTL RS232 Serial, USB |
| Клас захисту | IP65 |
| Колір | Білий |
| Комплект поставки | Сканер, акумулятор, Док-станція, USB-кабель, посібник користувача |
| Контрастність зображення | Від 20% |
| Країна-виробник | Тайвань |
| Маса | 0,135 кг |
| Назва | Сканер штрих-коду Cino PF680BT з док-станцією (білий) |
| Наявність підставки | Ні |
| Оптична система | Imager (CMOS) |
| Радіус дії | 100 метрів при роботі з док станцією (на відкритому просторі) |
| Режим підключення | PAIR mode, PICO mode, SPP mode, HID mode |
| Режим роботи | Ручний |
| Робота з підставкою | Ні |
| Робоча дистанція | Більше 61 см для 100% UPC/EAN |
| Розміри | 119х49х24/38 мм |
| Стандарт радіозв'язку | Bluetooth |
| Тип сканера | Бездротовий |
| Тип скануючого модуля | 2D (двовимірні та лінійні коди) |
| Товщина ліній коду | Від 0,076 мм (3 mil) |
| Удароміцність | Падіння з висоти 1,8 м на бетон |
| Умови роботи | –10...+50 °C5–95% відносної вологості (без утворення конденсату) |
| Швидкість сканування | 500 раз/с |
| Гарантія | 12 місяців |
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок