0
0
Рекомендуємо
Модель: 16522
Виробник: SunLux
Відгуки:
0
Ціна
7 220 грн
Характеристики:
(Дивитись усі)
1D Штрих-коди
EAN-8, EAN-13, UPC-A, UPC-E, Code 39, Code 128, EAN128, Codabar, Industrial 2 of 5, Interleaved 2 of 5, Matrix 2 of 5, MSI та ін.
Індикатори
Звуковий, Світловий
Інтерфейси
USB
Акумулятор
Li-ion, 2200 мАч
Док-станція (Smart Cradle)
Ні
Опис
SUNLUX XL-9310 (5В) нова модель лазерного радіо сканера з радіусом дії 600 м, безконтактною (індуктивною) зарядкою та посиленим акумулятором. Від однієї бази може працювати до 99 сканерів. Якісно та швидко зчитує та декодує 1D-штрихкоди популярних форматів. Протиударний корпус типу "пістолет" витримує падіння з висоти до 1,5 м, а також не пропускає пил та вологу. Відмінне мобільне рішення для великих торгових та складських площ, транспортних терміналів, поштових відділень, автозаправок та ін.
- Динамічна швидкість зчитування: 300 скан/с.
- Дистанція зчитування коду: до 280 мм.
- Товщина ліній коду: від 3 mil
- Допустимий кут нахилу/підвищення/відхилення: ±30°/±65°/±55°.
- Контрастність зображення: від 10%.
- Стандарт радіозв'язку: ISM 433 МГц.
- Радіус дії: до 600 м-код (на відкритій місцевості).
- Акумулятор: li-ion, 2200 мАг.
- Клас захисту: IP54.
- Ударостійкість: падіння на бетон із висоти до 1,5 м.
- Робоча температура: 0...+45 °C.
Характеристики
| 1D Штрих-коди | EAN-8, EAN-13, UPC-A, UPC-E, Code 39, Code 128, EAN128, Codabar, Industrial 2 of 5, Interleaved 2 of 5, Matrix 2 of 5, MSI та ін. |
| Індикатори | Звуковий, Світловий |
| Інтерфейси | USB |
| Акумулятор | Li-ion, 2200 мАч |
| Док-станція (Smart Cradle) | Ні |
| Електроживлення | Безконтактний зарядний пристрій з живленням від USB |
| Зарядна станція | 10 мВ |
| Клас захисту | IP54 |
| Колір | Чорний |
| Комплект поставки | Сканер, зарядна станція, кабель |
| Контрастність зображення | Від 10% |
| Країна-виробник | Китай |
| Маса | 0,158 кг |
| Назва | Сканер штрих-коду SUNLUX XL-9310 (5В) |
| Наявність підставки | Ні |
| Оптична система | Laser |
| Радіус дії | До 600 м (на відкритій місцевості) |
| Режим роботи | Ручний |
| Робота з підставкою | Ні |
| Робоча дистанція | от 230 мм |
| Розміри | 95 x 70 x 160 мм |
| Стандарт радіозв'язку | ISM |
| Тип сканера | Бездротовий |
| Тип скануючого модуля | 1D (лінійні коди) |
| Товщина ліній коду | Від 0,102 мм (4 mil) |
| Удароміцність | Падіння з висоти 1,5 м на бетон |
| Умови роботи | 0...+45 °C |
| Швидкість сканування | 300 раз/с |
| Гарантія | 12 місяців |
Відгуки
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- «Нововю поштою» по Україні — вiд 60 грн.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Готівкою при отриманні.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Гарантія 12 місяців
Надаємо детальну консультацію та надаємо допомогу у виборі
Проводимо налаштування та адаптацію обладнання
Проводимо навчання персоналу з використання обладнання від SMC
Сканер штрих-коду SUNLUX XL-9310 (5В)
Ціна
7 220 грн