Ручний сканер Honeywell Voyager 1400g для якісного сканування 1D/2D штрих-кодів в екстремальних умовах. Пристрій розпізнає лінійні (1D) ідентифікатори з відстані до 350 мм, а двомірні (QR код) - з 200 мм. Здатний розрізняти зображення в поганій якості, в поганих умовах освітлення (мінімальна контрастність – 35%), забезпечуючи високу швидкість сканування (100 мм/с). Також може зчитувати штрих-коди з екранів мобільних телефонів, планшетів або ноутбуків, пошкоджені та погано надруковані.
Пристрій має IP42 клас захищеності, а також діапазон робочих температур від 0 ° С до 40 ° С, що дозволяє експлуатувати сканер в складських приміщеннях. Стійкість до механічних пошкоджень може витримувати до 30 падінь на жорстку (бетонну) поверхню з висоти 1,5 м.
Характеристики
| 1D Штрих-коди | Data Matrix, Code 39, Codabar, GS1 DataBar, QR код, Matrix 2 of 5, UPC/EAN |
| 2D Штрих-коди | Aztec, DataMatrix (ECC200), PDF417, QR, GS1 DataBar та ін. |
| Інтерфейси | USB |
| Електроживлення | 4.5 - 5.5 В |
| Клас захисту | IP42 |
| Колір | Чорний |
| Контрастність зображення | 35% різниця відбитого світла |
| Країна-виробник | США |
| Маса | 119 г |
| Назва | Сканер штрих-коду Honeywell 1400g 2D USB (1400G2D-2USB-1) |
| Наявність підставки | Так |
| Оптична система | Imager (CMOS) |
| Режим роботи | Ручний, постійний |
| Робота з підставкою | Так |
| Робоча дистанція | 15 – 195 мм (при ширині штриха 0.508мм (QR) |
| Розміри | 43 x 180 x 66 мм |
| Тип сканера | Провідний |
| Тип скануючого модуля | 2D (двовимірні та лінійні коди) |
| Удароміцність | Витримує 30 падінь із висоти 1.5 м |
| Умови роботи | Температура: від 0 ° С до + 40 ° С Вологість: від 5 до 95% |
| Швидкість сканування | 10 см/сек |
| Гарантія | 12 місяців |
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок