Ручний 2D сканер QuickScan Lite QW2400 від Datalogic – практичний та недорогий апарат, створений фахівцями компанії для комфортного сканування більшості поширених кодів у лінійному та двомірному кодуванні (1D та 2D). Досить високий показник ширини огляду (FOV), що забезпечує потрібне захоплення штрих-коду під різними кутами нахилу. QuickScan Lite чудово виконає поставлені завдання у торгових точках, промислових підприємствах з невеликим навантаженням, в аптеках, на ресепшнах, різних пунктах пропуску. Завдяки простому виконанню та легкій вазі QW2400 може використовуватись як додатковий сканер для касира.
Ця модель відповідає сучасним вимогам для штрихового сканування:
- Висока продуктивність декодування навіть складних штрих-кодів
- Зчитування з екранів портативних пристроїв та моніторів
- Якісне підсвічування та приціл, який не подразнює очі оператора
- Запатентована технологія Datalogic Green Spot (підтвердження сканування)
- Стильна та зручна підставка
Імідж-сканер Lite 2400, хоч і не призначений для складних промислових умов, має досить добрий рівень захисту IP42, а його корпус виготовлений із застосуванням спеціального формованого гумового матеріалу. Впорається він і з випадковими падіннями з висоти до 1,5 метра.
Характеристики
| 1D Штрих-коди | Розпізнавання всіх стандартних лінійних штрих-кодів, включаючи коди GS1 DataBar™ |
| 2D Штрих-коди | Aztec Code; Aztec Mesas; Data Matrix; MaxiCode; QR Code, Micro QR Code; China Han Xin Code |
| Індикатори | Приціл: 1 блакитний світлодіод Підсвічування: білий світлодіод Datalogic Green Spot |
| Інтерфейси | USB |
| Електроживлення | 170мА / 5В |
| Клас захисту | IP 42 |
| Колір | Чорний |
| Комплект поставки | Сканер, підставка, кабель, короткий посібник |
| Контрастність зображення | 20% |
| Країна-виробник | Китай |
| Мінімальний дозвіл | Code 39: 4 mil: 0,102 mm PDF417: 6.6 mil: 0,168 mm QR/Data Matrix: 7,5 mil: 0,191 mm |
| Маса | 120 г |
| Назва | Сканер штрих-коду Datalogic QuickScan Lite QW2420 (QW2420-BKK1S) 2D |
| Наявність підставки | Так |
| Оптична система | Imager (CMOS) |
| Робоча дистанція | до 300 мм |
| Розміри | 171 x 71 x 66 мм |
| Тип сканера | Провідний |
| Тип скануючого модуля | 2D (двовимірні та лінійні коди) |
| Товщина ліній коду | Від 0,102 мм (4 mil) |
| Удароміцність | Падіння з висоти 1,5 м на бетон |
| Умови роботи | Температура зберігання: від -20 до +70 °C Відносна вологість: 0 - 95% |
| Гарантія | 12 місяців |
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок